За крок до титулу: “Боруссія” Дортмунд скористалася хибою “Баварії” та очолила Бундеслігу (відео)

Дортмундська “Боруссія” на виїзді розгромила “Аугсбург” у матчі 33-го туру німецької Бундесліги – 0:3.

Наприкінці першого тайму господарі залишилися в меншості – пряму червону картку отримав захисник Фелікс Удуохай.

Після перерви дортмундці скористалися чисельною перевагою, забивши три м’ячі. Дубль оформив Себастьєн Алле, ще один гол в активі Юліана Брандта.

Огляд матчу

Після цієї перемоги “Боруссія” Дортмунд (70 очок) вийшла на перше місце в Бундеслізі, обійшовши над два бали “Баварію”, яка днем раніше за рідних трибун зазнала гучного фіаско від “Лейпцига”.

“Аугсбург” посідає 14-ту позицію, маючи 34 пункти у своєму доробку.

Таким чином, володар чемпіонського титулу Бундесліги визначиться в заключному турі 27 травня: “джмелі” приймуть “Майнц”, в той час як “Баварія” на виїзді зіграє з “Кеьном”.

“Аугсбург”, який бореться за збереження прописки в елітному дивізіону на наступний сезон, 27 травня в гостях зустрінеться з “Боруссією” Менхенгладбах.

“Манчестер Сіті” в ранзі чемпіона резервним складом обіграв “Челсі” з Мудриком в АПЛ (відео)

На футбольному матчі сталася тиснява: багато загиблих і сотні постраждалих (фото)

Мерзенний зашквар: гравці “Барселони” знялися у відеоролику з подякою для російських уболівальників

Source: tsn.ua