Визначився перший клуб, який вилетів з УПЛ за підсумками сезону-2022/23

ФК “Львів” став першим клубом, який вилетів з української Прем’єр-ліги (УПЛ) за підсумками сезону-2022/23.

Це сталося після того, як “містяни” рамках 27-го туру УПЛ поступилися “Руху” з рахунком 2:0.

“Жовто-чорні” вирвали перемогу наприкінці зустрічі. На 76-й хвилині автоголом відзначився захисник “Львова” Сергій Сімінін, а на 84-й хвилині нападник “Руха” Василь Рунич забив другий м’яч у ворота суперника.

Після цієї поразки “Львів” (13 очок) за три тури до завершення чемпіонату достроково посів останнє місце в УПЛ, втративши математичні шанси на збереження прописки в елітному дивізіоні. “Рух” (27 балів) піднявся на 13-те місце в чемпіонаті України.

У наступному турі 25 травня “Львів” прийме “Чорноморець”, а “Рух” зіграє з “Минаєм”.

Останні два клуби за підсумками сезону УПЛ понизяться в класі, їхні місця посядуть дві найкращі команди Першої ліги (київська “Оболонь” і житомирське “Полісся”). Третє і четверте місця Першої ліги гратимуть стикові матчі проти 13-го та 14-го клубів УПЛ.

“Динамо” рознесло “Олександрію” та зберегло теоретичні шанси кваліфікуватися до Ліги Європи (відео)

“Зоря” здобула впевнену перемогу та не відпустила “Шахтар” і “Дніпро-1” у чемпіонських перегонах

Треш у матчі юнацького чемпіонату України: фанат вибіг на поле і вдарив арбітра (відео)

Source: tsn.ua