НХЛ. Не можуть жити без овертаймів. Вегас обіграв Даллас у другому матчі

Відбувся другий матч плей-оф НХЛ у рамках фіналу західної конференції між Вегасом та Далласом. Основний час зустрічі завершився з рахунком 2:2.

Даллас краще виглядав у першому та другому періодах, ведучи в рахунку 2:1, проте ближче до кінця третьої 20-хвилинки Зірки сильно підсіли, а Вегас дотиснув суперника і перевів гру в овертайм.

Два матчі фіналу Сходу та два матчі фіналу Заходу завершуються в овертаймах.

На цей раз додатковий час завершився швидко, а вирішальну шайбу оформив Вегас силами Стівенсона. Лицарі виграли та повели у серії 2:0.

Плей-оф НХЛ. Фінал Заходу

Вегас – Даллас 3:2 (у першому овертаймі)

Шайби: 02:47 Хейсканен (Гленденінг, Сутер) – 0:1, 10:08 Стоун (Стівенсон, Маршессо) – 1:1, 29:21 Робертсон (Дадонов, Сутер) – 1:2, 57:48 Маршессо – 6 (Айхель, Барбашев) – 2:2, у першому овертаймі 01:12 Стівенсон (Теодор, Стоун) – 3:2

Воротарі: Хілл – Оттінгер

Кидки: 24 – 28

Вегас веде у серії 2:0

Source: sport.ua