Яремчук відзначився дебютним голом за Валенсію у Ла Лізі

У футбольному матчі між Валенсією та Вільярреалом, форвард збірної України Роман Яремчук забив свій дебютний гол у чемпіонаті Іспанії. Гра завершилася з рахунком 3:1 на користь Валенсії, а Яремчук відкрив рахунок у 4-й хвилині матчу. Валенсія подвоїла перевагу а потім завершила розгромним рахунком 3:0. Наразі Валенсія знаходиться на дев’ятому місці в турнірній таблиці Ла Ліги.

Форвард збірної України та іспанської Валенсії Роман Яремчук забив дебютний гол у чемпіонаті Іспанії. Це сталося у матчі 19 туру Ла Ліги проти Вільярреала.

Сама гра відбулася у Валенсії на стадіоні Месталья та завершилася з рахунком 3:1 на користь кажанів.

Валенсія — Вільярреал – 3:1

Українець відкрив рахунок у матчі, забивши вже на четвертій хвилині зустрічі. Яремчук замкнув пас із флангу від партнера по команді Хосе Гаї.

Зараз дивляться

Після забитого голу він міг оформлювати дубль, але голкіпер суперника Філіп Йоргенсен впорався з цим ударом.

У середині першої половини зустрічі Валенсія подвоїла рахунок, коли Пепелу реалізував пенальті. Після перерви кажани довели рахунок до розгромного – Пепелу реалізував ще один одинадцятиметровий удар.

На 70-й хвилині українця замінили, а через три хвилини гості змогли відіграти один м’яч завдяки голу Херарда Морено.

Нині Валенсія має 26 очок у своєму активі та посідає дев’яту сходинку у турнірній таблиці чемпіонату Іспанії. Лідерами Ла Ліги йдуть Реал та Жирона, які набрали по 45 очок. Свої матчі 19 туру обидві команди проведуть 3 січня.