{Валенсія} – {Вільярреал} ⋆ {3:1} ⋆ Відео та огляд матчу ≻ {Чемпіонат Іспанії} ≺{02.01.2024}≻ Відео голів {Футбол} на СПОРТ.UA

Ввечері 2 січня на Местальї відбувся матч 19-го туру іспанської Ла Ліги, у якому Валенсія зустрілася з Вільярреалом. У цьому матчі Валенсія зуміла перемогти з рахунком 3:1, і найяскравіші моменти цього поєдинку доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua. Уже на 4-й хвилині матчу український нападник Роман Яремчук відкрив рахунок, забивши свій перший гол за Валенсію в Ла Лізі. Крім того, господарі поля змогли забити ще два голи через успішно виконані пенальті Пепелу на 27-й і 57-й хвилинах. Як результат, Валенсія перемогла Вільярреал з рахунком 3:1 і піднялася на 9-те місце в турнірній таблиці Ла Ліги.

Ввечері 2 січня, на Местальї пройшов матч 19-го туру іспанської Ла Ліги, в якому Валенсія обіграла Вільярреал (3:1).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У дебюті поєдинку, на 4-й хвилині рахунок відкрив український нападник Роман Яремчук. Це його перший гол за іспанську команду в чемпіонаті Іспанії. Яремчук провів на полі 70 хвилин, після чого його замінили.

Дубль у господарів поля з пенальті оформив Пепелу. «Валенсія» впевнено обіграла «Вільярреал» (3:1) та вийшла на 9-те місце у Ла Лізі.