ВІДЕО. Де Брюйне міг забити супергол з кутового. Лунін знову врятував Реал

У середу, 17 квітня, відбувається другий матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, в якому зустрічаються «Манчестер Сіті» і мадридський «Реал».

Гра проходить на стадіоні «Сіті оф Манчестер» у Манчестері.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

У першому матчі у Мадриді команди провели феєричний поєдинок, який завершився у результативну нічию 3:3. Переможець цього двоматчевого протистояння зіграє у півфіналі з тріумфатором пари «Арсенал» – «Баварія».

Після першого тайму «Реал» завдяки голу Родріго на 12-й хвилині перемагає з рахунком 1:0.

На 45-й хвилині зірковий півзахисник «містян» Кевін де Брюйне міг забити супер гол з кутового, однак Андрій Лунін здійснив ефектний сейв. В українського воротаря три сейви після першого тайму.

Джерело: sport.ua

10 thoughts on “ВІДЕО. Де Брюйне міг забити супергол з кутового. Лунін знову врятував Реал

1. Супер, Лунін! Так тримати, брате! Де Брюйне, ти шо, думав що з кутового пройдеш? Не в цей раз, парень! Реал в безпеці з таким голкіпером.

2. Де Брюйне, ти красава! А Лунін – справжній стінопис, ні одного гола не пропустив. Реалу повезло з таким голкіпером!

3. Це просто бомба! Лунін – супергерой! Брюйне, забивай з кутового, але тут тебе стоп-сигнал! Реал в безпеці, поки у воротах Лунін. Граємо далі, хлопці!

4. Вау, Лунин реально спасает! Де Брюйне мог забить, но наш вратарь не дремлет. Классный матч, ждем еще таких выступлений!👍🔥

5. Та Лунін просто космос! Наш козак, врятував Реал! А Брюйне, хлопець молодець, але не вийшло. Футбол – гра непередбачувана.

6. Вау, Лунин просто космос, как он отбил! Де Брюйне тож ниче так, но наш вратарь лучше! Реал с таким вратарем не прогорит, точняк!

7. Лунін – справжній герой матчу! Цей хлопець знову врятував Реал, поки Де Брюйне тільки спробував забити. Хлопці, тренуйтесь і ви будете на вершині!

8. Зашибись играет Лунин, парень молодец! Де Брюйне еще поучиться надо, как суперголы забивать. Реалу повезло с таким голкипером.

9. Лунін як завжди у вогні! Рятує Реал, а Брюйне мог забити гол з кутового, але не тут то було. Футбол це не просто гра, а життя!

10. Та ви шо, Де Брюйне міг забить з кутового? Це ж нереально! Але Лунін, це просто монстр воріт, він знову врятував Реал. Молодець, тримайся так і далі!