Тлумак: Я налаштований, щоб у кожному поєдинку забивати голи
1 хвилина читання

Гравець Карпат Юрій Тлумак поділився думкою про сьогоднішній контрольний матч із Нивою.

Нагадаємо, що цей спаринг закінчився перемогою львів’ян із рахунком 2:1. Голами у складі команди Маркевича відзначилися Рябов та Тлумак.

“На зборах команда перебуває під навантаженнями, але ми виходили на поле в другому таймі з метою здобути перемогу. Так воно і сталося. Нива – дуже гідний суперник, знаю багатьох хлопців з цієї команди.

Думаю, тернополяни в чемпіонаті візьмуть свої очки. У другому таймі нам вдалося зламати хід гри завдяки бійцівським якостям. Ми вийшли заряджені та завдяки цьому нам вдалося дотиснути їх та перемогти.

Я щасливий грати за Карпати. Робитиму все можливе, щоб приносити користь команді. Не так важливо, на якій позиції грати на футбольному полі. Головне – виходити в стартовому складі. Три голи на зборах? Я налаштований на те, щоб у кожному поєдинку забивати м’ячі”, – сказав гравець.

Додамо, що наступний спаринг львів’яни проведуть 5 березня проти Скали-1911.

Джерело: terrikon.com

6 thoughts on “Тлумак: Я налаштований, щоб у кожному поєдинку забивати голи

1. Вітаю, Тлумак! Ви – неймовірний гравець! Ви завжди налаштовані на забивання голів!

2. Я очень рада за Юрия Тлумака и его команду Карпаты! Они заслуженно победили!

3. Тлумак – справжній боєць, готовий забивати голи в кожному поєдинку!

4. Ну и какой это успех, если команда Карпат всего лишь одержала победу над Нивой в контрольном матче?

5. Ух ти, Юрій Тлумак – справжній м’ячохолік! 🥅⚽️ Він налаштований забивати голи на кожному поєдинку! Це просто круто! 💪🔥 Так тримати, Юро! 😄👏 #Карпати #футбол

6. Даже в контрольном матче с Нивой Карпаты смогли победить только со счетом 2:1. Не впечатляет. Второй тайм им удалось забить два гола, но это не говорит о высоком уровне команды. 😕😕