Менеджер “Арсенала” Мікель Артета поділився враженнями від перемоги над “Тоттенгемом” (3:2) у 35-му турі АПЛ та провів експрес-аналіз гри.

“Тут важко грати. Неймовірна атмосфера і чудова команда. Ми були супер ефективними в першому таймі, ми були дуже добре організовані.

Другий тайм ми розпочали дуже добре, повністю контролюючи гру, могли забити і четвертий м’яч. Потім індивідуальна помилка, і ви це відчуваєте, гра почалася. З цього моменту ви повинні керувати грою і мати трохи везіння.

Ми пропустили другий м’яч, знову ж таки через помилку, яка не дуже звична. А далі – молитися! Захищати свої ворота. Вони кидали все, що могли. Ромеро грав на позиції нападника останні 25-30 хвилин, і все може статися.

Щоб виграти щось велике, ви повинні пройти через ці моменти. Супер-щасливі, тому що це день, яким можна пишатися. День, який так багато значить для наших вболівальників. Сподіваюся, вони зможуть насолодитися прекрасним вечором”, – сказав Артета.

Сьогоднішня перемога стала для Мікеля Артети 100-ю на чолі “Арсенала”. Йому знадобилося для цього всього 169 матчів – це найкращий показник в історії клубу.

Джерело: ua-football.com

8 thoughts on “Артета – про перемогу над Тоттенгемом: Супер-щасливі, тому що це день, яким можна пишатися

1. Вау, чесно, не чекав такого від Артети! Грали ж бомбезно, просто космос. Тоттенгем в шоці, а ми рвемо і метимо! Супер-щасливі, та не тільки через перемогу, а й через гру команди. Якщо так тримати, то й чемпіонами можем стати!

2. Вау, Артета просто рвёт! Тоттенгему не светит против нас. Щасливий день для всех нас, болельщиков. Мы великолепны, идём только вперед! Пишусь от нашей команды!

3. Ооо, братики, ви тільки подивіться на цю перемогу! Артета розніс цих тоттенгемців на міліон шматків! Це просто пісня, я такого шоу не бачив вже сто літ! Чуваки, ми просто космос! Гордість за нашу команду просто зашкалює. Так тримати, вперед і тільки вперед!

4. Вау, Артета розірвав! Відчувається радість за кожним словом. Так тримати, чуваки! Гра була просто вогонь, Тоттенгем не мав шансів. Ми кращі! #АрсеналФорева

5. Вау, Артета просто рвет и мечет! Тоттенгем просто в шоке, думаю. Щасливий день для всех нас, болельщиков! Это просто огонь, братаны! Пишу с гордостью в сердце. Ура!

6. Вау, Артета реально справився! Ми заслужили цю перемогу! Щасливійшого дня не було. Хай же він пишається! Тоттенгем просто в шоці, хаха!

7. Та ну, крутяк! Артета реально зашибись поработал с командой. Все ваще в ажуре, особенно Тоттенгем, хаха. Сегодня точно праздник! Порвали их как тузик грелку.

8. Вау, це просто бомба! Артета знову на коні, братики! Тоттенгему сьогодні не піднявся ранок, ахаха. Ми такі щасливі, немов діти в крамниці цукерок! День, який зробив нас гордими. Так тримати, хлопці!