Плей-оф відбору Євро-2024. Фінал: Україна — Ісландія — 2:1 (текстова трансляція) –  Офіційний сайт Української асоціацїї футболу

Сьогодні на стадіоні «Тарчинський Арена Вроцлав» у польському Вроцлаві о 20:45 за місцевим часом (о 21:45 за Києвом) розпочнеться фінальний матч плей-оф відбору чемпіонату Європи 2024 року між національними збірними командами України та Ісландії. Переможець цього протистояння отримає путівку до фінального турніру.

90+3 хв. Фінальний свисток арбітра! УКРАЇНА ВИГРАЄ В ІСЛАНДІЇ ТА ВИХОДИТЬ НА ЄВРО-2024!!!

89 хв. Жовту картку для Йоухана Гудмундссона заробив Судаков!

87 хв. Заміни провели ісландці. Вийшли Андерсон та Еллертссон.

84 хв. УКРАЇНА! ГОЛ! МУДРИК! Циганков розігнав атаку правим флангом, послідувала передача в центр, Судаков пропустив на Мудрика, і Михайло технічним ударом пробив влучно у дальній нижній кут!

82 хв. Спроба удару від Йоуханна Гудмундссона – повз ворота!

81 хв. Українці великими силами атакують, ісландці великими силами захищаються в ці хвилини зустрічі.

78 хв. Небезпечний момент Ісландії! Обрізка від Забарного і Гудмундссон не реалізував супершанс для гостей!

77 хв. Небезпечний момент Ісландії! Торстейнссон пробив у район дальньої дев’ятки, і Лунін виконав сейв для України!

74 хв. Небезпечний момент України! Миколенко зробив ривок до воріт і відгукнувся на діагональ від Бражка, але не влучив у ближній кут воріт Вальдімарссона!

72 хв. Довбик змінює Яремчука в складі збірної України!

71 хв. Захисник блокує Яремчука в штрафному майданчику під час передачі від партнера, Роман падає, але без пенальті!

70 хв. Небезпечний момент України! Судаков прямим ударом зі штрафного змусив Вальдімарссона реагувати і переводити м’яч на кутовий!

69 хв. Мудрик та Зінченко виконали навісні подачі в центр, де на м’яч чатував Яремчук, але ісландські захисники чітко перекривають українського форварда у власних володіннях.

67 хв. Україна значно цікавіше виглядає в другій половині зустрічі під час володіння м’ячем та в організації атак. Ісландці поки не можуть прийти в себе після пропущеного голу.

65 хв. Небезпечний момент України! Яремчук з розвороту в дотик пробив повз ближню стійку воріт збірної Ісландії! А цей розрізний пас Роману в зону віддав Зінченко!

63 хв. Перші заміни в матчі від обох тренерів. Зінченко змінює Маліновського. Тоурарінссон йде з поля, виходить Фіннссон. Оскарссон змінює Гудйонсена.

60 хв. Чергова спроба індивідуальної гри від Мудрика, але м’яч після його удару полетів значно вище воріт!

58 хв. М’яч після штрафного від Мудрика затріпотів в ісландських володіннях, але нікому з синьо-жовтих не вдалося його відправити в площину воріт!

56 хв. Порушення правил проти Судакова від Траустасона, але арбітр чомусь вирішив обмежитися усним попередженням для півзахисника гостей. І одразу ж Інгасон заробив для себе жовту в єдиноборстві з Яремчуком!

54 хв. ГОЛ! УКРАЇНА! ЦИГАНКОВ! Діагональ Судакова на Циганкова, Віктор з правого флангу розхитав Тоурарінссона, змістився в центр і пробив точнісінько в кут ісландських воріт!

52 хв. Кілька завантажень українців у штрафний майданчик гостей були небезпечними, проте без вирішального удару в стадії завершення!

50 хв. Фланговий простріл Миколенка в напрямку Яремчука в падінні головою нейтралізував Тоурарінссон.

48 хв. Небезпечний момент України! Момент в Забарного після кутового! Ударом головою пробив український захисник вище воріт!

47 хв. Вальдімарссон не втримав м’яча в руках при виході під час українського кутового, але ісландські захисники вчасно вибили м’яча подал від небезпеки!

46 хв. Стартує друга половина зустрічі! Вирішальна для всієї України! Віримо в синьо-жовтих і сподіваємося побачити забиті м’ячі у воротах ісландської команди!

45+2 хв. Перший тайм завершено! Ісландія реалізувала один зі своїх гольових моментів. Україна відповіла незарахованим голом Яремчука. Потрібно додавати в атаці після перерви.

45 хв. Дві хвилини компенсував арбітр до основного часу першого тайму.

42 хв. Маліновський заробив у свій пасив жовту картку за грубу гру проти опонента.

39 хв. Яремчук забиває гол Ісландії, але арбітр після підказки від VAR скасовує гол через офсайд!

36 хв. Небезпечний момент України! Судаков підхопив м’яча у штрафному і пробив в ближній кут – голкіпер врятував ісландську команду!

34 хв. Мудрик виконав м’який навіс у воротарський майданчик, і Вальдімарссон у стрибку першим дістався до м’яча.

32 хв. Одразу ж низка збірників вдягли манішки і пішли розминатися й готуватися до появи на футбольному полі. Україна розпочинає цей матч за таким самим сценарієм, як було і з боснійцями.

Фото Андрія Ющака

30 хв. Гол! Ісландія забиває у ворота Луніна! Альберт Гудмундссон розхитав кількох захисників і невідпорним ударом з лівої з 20-ти метрів змусив нашого воротаря капітулювати!

28 хв. А тепер вже реальний офсайд у Романа, який опинився вище всіх гравців, намагаючись прийняти пас від Коноплі.

27 хв. Циганков дотепно скинув м’яча п’ятою на Яремчука, але Роман, знаходячись на вістрі, не зрозумів наміру партнера. І, скоріше за все, ще й знаходився в офсайді.

25 хв. Невелике затишшя в грі на екваторі першого тайму.

22 хв. Закидання Мудрика з глибини на забігання Циганкова в штрафний майданчик не спрацювало. Не встиг до м’яча Віктор!

21 хв. Жовта картка для Харальдссона, який зупинив гостру контратаку від Судакова!

19 хв. Пристрілка від Маліновського, який вперше в цій грі спробував розрядити свою гармату з лівої ноги. На жаль, повз ворота.

17 хв. Накульгує Мудрик, і це тривожна новина для тренерського штабу і всіх вболівальників національної команди.

15 хв. Небезпечний момент України! Миколенко опинився на ударній позиції після подачі з правого флангу, але м’яч не влучив у площину воріт!

14 хв. Небезпечний момент Ісландії! Харальдссон розібрався з кількома українцями, перевів м’яча на інший фланг, а Тоурарінссон пробив здалеку – сейв Луніна!

13 хв. Широко та позиційно атакують українці в ці хвилини. Ісландці глибоко сідають на власну половину поля і поки вдало нейтралізують будь-які спроби синьо-жовтих.

11 хв. Простріл з правого флангу від Паулльссона знайшов рукавички Луніна! Наш воротар першим опинився на м’ячі.

9 хв. Стартовий порив українців ісландці зуміли загасити, і тепер вже гості намагаються більше володіти м’ячем в розвитку атак.

7 хв. Йоуханн Гудмундссон опинився на газоні в боротьбі з Маліновським та своїм партнером по команді. Боляче хавбеку, але він може продовжувати гру.

5 хв. Перший штрафний від Ісландії завершився свистком у бік воріт гостей. Порушення правил від Гудйонсена зафіксував арбітр.

4 хв. Дуже зарядженим є Мудрик на гру! Учергове своєю активністю виборов м’яч в опонента на фланзі і повернув його під контроль українців!

2 хв. Мудрик зачепився за м’яч на лівому фланзі, скинув м’яча на Яремчука, проте Роману не вдалося пробити першим дотиком, а далі захисники розрядили ситуацію!

1 хв. Матч розпочався! Збірна Ісландії розіграла м’яч з центру поля.

Традиційні передматчеві вітання гравців, зустріч капітанів з арбітром і жереб м’яча та половини поля. Усе готово до гри!

Увесь стадіон в унісон заспівав державний Славень! З такою підтримкою синьо-жовті сьогодні мають відчувати себе як вдома й зробити цей надважливий крок на Євро-2024!

Лунають національні гімни Ісландії та України!

Українські та ісландські футболісти з’являються із підтрибунного приміщення, господарі вже традиційно обгорнути в державні прапори!

Команди вже готові вийти на смарагдовий газон «Тарчинський Арена» під оплески багатотисячної армії вболівальників, які зібралися на вроцлавській арені цього вечора!

Оге Гарейде вже виводив збірну Данії на ЧС-2018. Сергій Ребров може вивести українську команду на Євро-2024. Чекаємо на розв’язку й в цьому тренерському двобої!

Ісландія виграла лише три з останніх 11 матчів відбору до Євро на виїзді (1 нічия та 7 поразок), проте остання з цих перемог сталася в четвер в Ізраїлі.

Україна програла лише два з останніх 19 матчів відбору до Євро, і це третій вихід синьо-жовтих у плей-офф (у 1999 році наша команда програла словенцям, а в 2015-му взяла в них реванш).

Паритет у протистоянні: Україна та Ісландія вигравали по одному разу і ще двічі розходилися миром. Наставник синьо-жовтих забивав ісландцям у відборі на Євро-2000, але остання зустріч все ж лишилася за нашими суперниками завдяки дублю Гільфі Сігурдссона на шляху до ЧС-2018.

Стартова 11-ка Сергія Реброва на Ісландію зазнала змін порівняно з тією, що розпочинала гру з боснійцями у півфіналі плей-оф. Сьогодні з перших хвилин гратимуть Руслан Маліновський, Віктор Циганков та Роман Яремчук, а команду із капітанською пов’язкою на поле виведе Микола Матвієнко!

Доброго вечора, шановні вболівальники! Сьогодні національна збірна команда України у домашньому матчі в польському Вроцлаві позмагається із командою Ісландії за право потрапити до фінальної частини чемпіонату Європи 2024 року!

Стартовий склад збірної України: 23. Андрій Лунін, 16. Віталій Миколенко, 22. Микола Матвієнко (к), 13. Ілля Забарний, 2. Юхим Конопля, 14. Володимир Бражко, 8. Руслан Маліновський, 7. Георгій Судаков, 10. Михайло Мудрик, 15. Віктор Циганков, 9. Роман Яремчук.

Запасні: 1. Георгій Бущан, 3. Богдан Михайліченко, 4. Максим Таловєров, 5. Сергій Сидорчук, 6. Микола Шапаренко, 11. Артем Довбик, 12. Анатолій Трубін, 17. Олександр Зінченко, 18. Владислав Ванат, 19. Валерій Бондар, 20. Олександр Зубков, 21. Олександр Тимчик.

Стартовий склад збірної Ісландії: 12. Хаукон Вальдімарссон, 3. Гудмундур Тоурарінссон, 4. Віктор Паульссон, 5. Сверрір Інгасон, 7. Йоуханн Гудмундссон (к), 9. Йоун Торстейнссон, 10. Альберто Гудмундссон, 17. Хаукон Харальдссон, 18. Даніель Гретарссон, 21. Арноур Траустасон, 22. Андрі Гудйонсен.

Запасні: 1. Еліас Олафссон, 2. Альфонс Сампстед, 6. Хйортур Германссон, 8. Мікаель Еллертссон, 11. Альвред Фіннбогасон, 13. Патрік Гуннарссон, 14. Колбейнн Фіннссон, 15. Віллюм Віллюмссон, 16. Мікаель Андерсон, 19. Ісак-Бергман Йоуханнессон, 20. Оррі Оскарссон, 23. Крістіан Хлінссон.

Заявка збірної України на матч проти Ісландії

1. Георгій Бущан, 2. Юхим Конопля, 3. Богдан Михайліченко, 4. Максим Таловєров, 5. Сергій Сидорчук, 6. Микола Шапаренко, 7. Георгій Судаков, 8. Руслан Маліновський, 9. Роман Яремчук, 10. Михайло Мудрик, 11. Артем Довбик, 12. Анатолій Трубін, 13. Ілля Забарний, 14. Володимир Бражко, 15. Віктор Циганков, 16. Віталій Миколенко, 17. Олександр Зінченко, 18. Владислав Ванат, 19. Валерій Бондар, 20. Олександр Зубков, 21. Олександр Тимчик, 22. Микола Матвієнко, 23. Андрій Лунін.

Із тих футболістів, які перебувають у таборі збірної України, до заявки не потрапили Олександр Караваєв, Денис Попов, Олександр Піхальонок, Олексій Гуцуляк та Данило Сікан.

Джерело: uaf.ua

2 thoughts on “Плей-оф відбору Євро-2024. Фінал: Україна — Ісландія — 2:1 (текстова трансляція) – Офіційний сайт Української асоціацїї футболу

1. Вау, мої хлопці! Так тримати! Євро-2024, ми йдемо до тебе! Хто б міг подумати, що поб’ємо Ісландію! Гордий за нашу команду! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

2. Та ну нарешті! Чекав як на вихідний цей матч. Слава Україні! Так тримати хлопці, показали що ми не з маргіналів. Ісландці, вибачте, але ми кращі! До Євро-2024!