Гран-прі Великобританії: Ферстаппен виграв першу в історії Формули-1 спринт-кваліфікацію

Пілот Ред Булл завоював поул.

В рамках Гран-прі Великобританії на автодромі Сільверстоун завершилася перша в історії Формули-1 спринт-кваліфікація.

Пілоти провели гонку на дистанції 100 км, за підсумками якої визначилися позиції гонщиків на стартовій решітці недільного Гран-прі.

Перемогу в спринті здобув пілот Ред Булл Макс Ферстаппен, який на старт вийшов другим. Таким чином, він завоював поул, а також заробив три очки в загальний залік.

А ось гонщик Мерседеса Льюїс Хемілтон, який стартував першим, прийшов до фінішу другим, набравши два очки. Третім став партнер Хемілтона по команді Валттері Боттас, який заробив одне очко.

Результати спринт-кваліфікації на Гран-прі Великобританії:

Нагадаємо, Гран-прі Великобританії відбудеться в неділю, 17 липня. Початок-о 17: 00 за київським часом.

На ISPORT можна прочитати матеріал про те, що таке спринт-кваліфікації і навіщо її ввели в Формулу-1.

Source: korrespondent.net