ПСЖ – Боруссія Д. Відео голів та огляд матчу (оновлюється)

7 травня о 22:00 у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів грають паризький «ПСЖ» та «Боруссія» Дортмунд.

Команди зустрічаються в Парижі на «Парк де Пренс». Правило виїзного голу не діє.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Перший поєдинок пройшов тижнем раніше у Дортмунді на «Вестфаленштадіоні». Німецька команда перемогла з рахунком 1:0 завдяки голу Нікласа Фуллкруга на 36-й хвилині.

Джерело: sport.ua

10 thoughts on “ПСЖ – Боруссія Д. Відео голів та огляд матчу (оновлюється)

1. Вау, шикарный матч! ПСЖ просто в огне, а Боруссія затянула хвост. Ждем еще голов! Кайфую от игры!

2. Вау, шо за гра була! Емоцій просто космос! ПСЖ рвали як тітю на базарі, а Боруссія така типу “що відбувається?” Круто, чекаю наступну гру!

3. Вау, ПСЖ просто рвут! Неймар с Мбаппе – огонь комбо, Боруссия просто не успевает за ними. Жду еще голов!

4. Моцарт в футболе – Мбаппе! Неймар тоже ниче так, но слишком много падает. Боруссия держалась, но ПСЖ сильнее. Хотел бы я посмотреть этот матч вживую… Эх, мечты.

5. Вау, ну это был матч! ПСЖ реально в форме, Боруссия не успевала за ними. Неймар просто космос, чувак на высоте. Ждем следующих игр!

6. Вау, ПСЖ рвут и мечут, ваще космос! Неймар с Мбаппе просто пожар, Боруссия не удержала. Жду еще голов во втором тайме! Болею за французов!

7. Дуже крутий матч, ПСЖ рве як завжди! Холанд просто машина, але наші не гірші. Боруссія тримайся, ми за вас!

8. Вау, ПСЖ прямо вогонь сегодня! Нембапе просто космос, где ему только энергию брать? Боруссия тоже молодцы, но сегодня явно не их день. Жду следущего матча!

9. Вау, ПСЖ рвут и мечут! Неймар просто космос, Боруссия не успевает за ним уследить. Ждем еще голов, братва!

10. Ого, ПСЖ рвут и мечут! Боруссия ни капельки не уступает. Жесткий матч, ребята прут на все 200! Смотрю и дух захватывает, такого футбола давно не видел!