Карта бойових дій в Україні станом на 21 квітня 2024 року | Chas.News
1 хвилина читання

Карта бойових дій в Україні станом на 21 квітня 2024 року | Chas.News

Протягом минулої доби відбулося 115 бойових зіткнення. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Стежити за змінами лінії фронту в Україні можна за допомогою онлайн-карти Deep State. На ній синім кольором позначена територія, звільнена за два останні тижні; зеленим — раніше звільнена територія; червоним — окупована територія; рожевим — територія, що потребує уточнення.

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання наших військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень вздовж державного кордону.

На Куп’янському напрямку ворог, за підтримки авіації, 2 рази атакував позиції наших захисників в районі населеного пункту Стельмахівка Луганської області.

На Лиманському напрямку противник 10 разів атакував позиції наших захисників в районах населеного пункту Терни Донецької області.

На Бахмутському напрямку нашими воїнами відбито 28 атак в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області; Верхньокам’янське, Спірне, Кліщіївка, Іванівське, Новий Донецької області.

На Авдіївському напрямку, нашими захисниками відбито 32 атаки в районах населених пунктів Семенівка, Новокалинове, Очеретине, Бердичі, Уманське, Яснобродівка, Невельське та Олександропіль Донецької області.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Георгіївка, Новомихайлівка, Водяне та Урожайне Донецької області, де ворог, за підтримки авіації, 25 разів намагався прорвати оборону наших військ.

На Оріхівському напрямку ворог, за підтримки авіації, 4 рази атакував позиції наших захисників в районі Старомайорського Донецької області та Роботиного Запорізької області.

На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Так, протягом минулої доби, окупанти здійснили 3 безуспішні атаки позицій наших військ.

Водночас, наші воїни продовжують активними діями завдавати окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, виснажують ворога вздовж всієї лінії бойового зіткнення.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по восьми районах зосередження особового складу противника.

Підрозділами ракетних військ завдано ураження по одному пункту управління, двом районах зосередження особового складу, одному складу боєприпасів, одному засобу протиповітряної оборони, одному району зосередження озброєння та військової техніки противника.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Німецький виробник дронів відкрив завод в Україні

Інформація, надана у заяві Генштабу ЗСУ про бойові дії в Україні, є загальним оглядом ситуації на фронті. Згідно з повідомленням, упродовж минулої доби відбулося 115 бойових зіткнень на різних напрямках. Противник зберігає військову присутність на околицях наших позицій та активно проводить ворожі дії з метою недопущення наших військ на загрозливі напрямки.

Необхідно відзначити, що повідомлення зосереджене на переможницьких аспектах, таких як відбиті атаки ворога, завдані удари по противнику та звільнення територій. Однак, не надана інформація про втрати людей та техніки з обох сторін, що також є важливим аспектом розгляду ситуації на фронті. Без детальної інформації про ці втрати, нам складно оцінити повну картину і розмір бойових дій.

На даному етапі, складно зробити прогноз щодо майбутніх дій сторін конфлікту. Аналізуючи інформацію про активні позиції та дії ворога на різних напрямках, можна зробити припущення про його можливі наступні кроки. Збереженням військової присутності противника на околицях наших позицій та розміщенням мінно-вибухових загороджень можна зробити висновок, що військовий конфлікт триватиме і може навіть загостритися.

Для розвитку подій і сприяння перемир’ю важливо залучити міжнародне співтовариство та зокрема країни-посередниці. Необхідно змінити хід подій з воєнного на політичний та дипломатичний, шляхом міжнародної медіації та перемовин.

За допомогою онлайн-карти Deep State, яку згадується у статті, можна відстежувати зміни на фронті, а також оцінювати ефективність застосування військової та дипломатичної стратегії у відповідь на дії противника. Однак, варто пам’ятати, що ця карта може бути обмеженою в інформації та у напрямках, які вона охоплює.

Узагальнюючи, незважаючи на завдані удари та відбиті атаки, залишається багато невідомих та питань, пов’язаних з подальшим розвитком конфлікту. Є необхідність у залученні всебічної підтримки та посередництва міжнародного співтовариства для досягнення тривалого миру.

Джерело: chas.news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *