Карта бойових дій в Україні станом на 20 квітня  | Chas.News
1 хвилина читання

Карта бойових дій в Україні станом на 20 квітня | Chas.News

Протягом минулої доби відбулося 102 бойових зіткнення. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.

Стежити за змінами лінії фронту в Україні можна за допомогою онлайн-карти Deep State. На ній синім кольором позначена територія, звільнена за два останні тижні; зеленим — раніше звільнена територія; червоним — окупована територія; рожевим — територія, що потребує уточнення.

На Волинському та Поліському напрямках оперативна обстановка залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках противник зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійну діяльність.

На Куп’янському напрямку ворог наступальних (штурмових) дій не вів.

На Лиманському напрямку окупанти 13 разів атакували позиції наших захисників в районах населених пунктів Твердохлібове, Кремінна Луганської області та Ямполівка, Терни, Торське Донецької області.

На Бахмутському напрямку нашими воїнами відбито 23 атаки в районах населених пунктів Білогорівка Луганської області; Верхньокам’янське, Спірне, Часів Яр, Іванівське, Кліщіївка Донецької області.

На Авдіївському напрямку, нашими захисниками відбито 31 атаку в районах населених пунктів Новокалинове, Очеретине, Бердичі, Уманське, Новобахмутівка Первомайське, Невельське.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах населених пунктів Новомихайлівка, Побєда, Урожайне, де ворог, за підтримки авіації, 23 рази намагався прорвати оборону наших військ.

На Оріхівському напрямку ворог 5 разів атакував позиції наших захисників в районі Старомайорського Донецької області та північно-західніше Вербового Запорізької області.

На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Так, протягом минулої доби ворог здійснив 7 безуспішних атак на позиції наших військ.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по 6 районах зосередження особового складу та 1 пункту управління противника.

Ворог завдав 29 ракетних та 67 авіаційних ударів, здійснив 67 обстрілів з РСЗВ. Під артилерійським вогнем були понад 120 населених пунктів.

Щодня Сhas News відбирає для вас найважливіші новини. Приєднуйтесь до нас у Facebook та Telegram, щоб нічого не пропустити.

Палата представників зробила перший крок для схвалення допомоги Україні на $61 млрд

Глибокий аналіз: Ситуація на фронті в Україні

Протягом минулої доби, Генштаб ЗСУ повідомив, що відбулося 102 бойових зіткнення на лінії фронту. Це свідчить про продовження активної військової діяльності і напружену обстановку в Україні.

Особлива увага зосереджена на картах Deep State, які надають специфічну інформацію про зміни в контрольних територіях. Ці карти забезпечують уявлення про прогрес у визволенні та контролі над територією країни. Зелений колір позначає раніше звільнені території, синій – ті, які були звільнені протягом двох останніх тижнів, червоний – окуповані території, і рожевий – території, які потребують додаткової уточнення. Ці карти роблять важливий внесок у розуміння ситуації на фронті.

З огляду на повідомлення про стан справ на різних напрямках, можна виділити окремі тенденції. На Волинському та Поліському напрямках обстановка залишається без суттєвих змін, що може вказувати на стабільність в цих регіонах. Проте, на Сіверському та Слобожанському напрямках противник продовжує підтримувати військову присутність в прикордонних районах та проводити диверсійні акції. Це свідчить про намір противника активізувати дії на цих напрямках.

Аналіз ситуації на кожному напрямку дозволяє нам зробити припущення про подальший вектор розвитку подій. Наприклад, на Куп’янському напрямку не зафіксовано наступальних дій з боку ворога. Це може бути індикатором стратегічного вибору сторін уникнути активних бойових дій на цьому напрямку або ж наслідком попередньої втрати ворогом резервів та потужностей.

Окупанти на Лиманському напрямку активно атакували позиції українських військових, що свідчить про зростання напруженості в цьому районі. Аналіз переліку нападів та цілей демонструє інтенсивність конфлікту і може говорити про зміну тактики і стратегії бойовиків на цьому напрямку.

На Бахмутському напрямку силами українських воїнів було відбито значну кількість атак. Це може свідчити про активність українських сил на цьому напрямку, або намагання противника тестувати стійкість оборони українських військових. Додатковий аналіз цих бойових дій може надати важливу інформацію щодо противника.

Звіти про атаки та обстріли на інших напрямках, таких як Авдіївському, Новопавлівському, Оріхівському та Херсонському, також дають нам прогнози щодо подальшої ситуації. Велика кількість нападів може свідчити про спробу противника прорвати оборону та зайняти нові позиції. Заподіяні шкоди і кількість населених пунктів, які перебували під артилерійським вогнем, вказують на серйозні збитки в цих районах.

Що стосується авіаційних ударів, важливо зазначити, що Сили оборони перехопили і знищили певні райони зосередження ворожих військ та пункти управління. Це свідчить про ефективність застосування авіації із боку української армії та їх здатності локалізувати та нейтралізувати загрози. Однак, необхідно приділяти більше уваги ракетним атакам та обстрілам з РСЗВ, які наносять значні шкоди мирному населенню та інфраструктурі.

Враховуючи останні звіти про обстановку на фронті, можна очікувати подальший наступ противника на певних напрямках, особливо враховуючи намір його зберегти військову присутність там і провести диверсійні дії. Також, варто брати до уваги збільшену активність ворога на Лиманському напрямку та їх спробу прорвати оборону на Новопавлівському напрямку.

Ураховуючи інтенсивність конфлікту та загрозу з боку ворога, Силам оборони необхідно продовжувати ефективно стримувати противника та вживати додаткові заходи для забезпечення безпеки населення та збереження контролю над територією. Розвиток ситуації на фронті в найближчому майбутньому буде вказувати напрямок подальших подій.

Джерело: chas.news

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *