Карта бойових дій на 3 квітня 2024 року – ситуація на фронті
1 хвилина читання

Карта бойових дій на 3 квітня 2024 року – ситуація на фронті

Упродовж минулої доби на фронті відбулося 62 бойових зіткнення.

Такі дані станом на 18:00 2 квітня повідомили в Генеральному штабі Збройних сил України.

Більше про те, де точаться бої в Україні та яка ситуація на цей час, дивіться на картах бойових дій.

Зараз дивляться

Карти бойових дій в Україні на 3 квітня 2024

Карта бойових дій на 2 квітня 2024

Фото: ISW

Карта бойових дій на 2 квітня 2024

Фото: ISW

Карта бойових дій на 2 квітня 2024

Фото: ISW

Карта бойових дій на 2 квітня 2024

Фото: ISW

Карта бойових дій на 2 квітня 2024

Фото: ISW

Карта бойових дій на 2 квітня 2024

Фото: ISW

Карта бойових дій на 2 квітня 2024

Фото: ISW

Карта бойових дій на 2 квітня 2024

Фото: ISW

Карта бойових дій на 2 квітня 2024

Фото: ISW

Ситуація в Україні на 3 квітня 2024

На Волинському та Поліському напрямках оперативна ситуація залишається без суттєвих змін.

На Сіверському та Слобожанському напрямках ворог зберігає військову присутність у прикордонних районах, проводить диверсійну діяльність задля недопущення перекидання українських військ на загрозливі напрямки, нарощує щільність мінно-вибухових загороджень уздовж держкордону.

На Куп’янському напрямку Збройні сили України відбили одну атаку загарбників у районі Синьківки Харківської області, де ворог за підтримки авіації намагався прорвати оборону українських військ.

На Лиманському напрямку Сили оборони відбили 10 атак окупантів у районі Тернів Донецької області.

На Бахмутському напрямку ЗСУ відбили шість атак у районах Спірного, Кліщіївки Донецької області, де ворог намагався покращити тактичне положення.

На Авдіївському напрямку українські захисники відбили 14 атак у районах Бердичів, Семенівки, Уманського, Першотравневого та Невельського Донецької області, де ворог за підтримки авіації намагався вибити українські підрозділи із займаних рубежів.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони продовжують стримувати ворога в районах Новомихайлівки та Урожайного Донецької області, де ворог 24 рази намагався прорвати оборону українських військ.

На Оріхівському напрямку окупанти здійснили чотири атаки на позиції українських захисників у районах Старомайорського Донецької області, Роботиного та північно-західніше Вербового Запорізької області.

На Херсонському напрямку ворог не відмовляється від наміру вибити українські підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра. Упродовж минулої доби армія РФ вісім разів атакувала позиції українських військ.

Втрати РФ на 3 квітня 2024

  • особового складу ‒ близько 444 370 (+710),
  • танків ‒ 7 009 (+11),
  • бойових броньованих машин ‒ 13 368 (+18),
  • артилерійських систем – 11 142 (+30),
  • реактивних систем залпового вогню – 1 025 (+2),
  • засобів протиповітряної оборони ‒ 745 (+1),
  • літаків – 347,
  • гелікоптерів – 325,
  • безпілотників оперативно-тактичного рівня – 8 796 (+17),
  • крилатих ракет ‒ 2 059 (+1),
  • кораблів (катерів) ‒ 26,
  • підводних човнів ‒ 1,
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 14 813 (+30),
  • спеціальної техніки ‒ 1 838 (+6).

Повномасштабна війна в Україні триває вже 770-ту добу.

За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні.

Джерело: Генштаб ЗСУ

Фото: 56 ОМПБр

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Упродовж минулої доби на фронті відбулося цілих 62 бойових зіткнення, що свідчить про продовження жорстких бойових дій в Україні. За даними Генерального штабу Збройних сил України, станом на 18:00 2 квітня, на Волинському та Поліському напрямках оперативна ситуація залишається без суттєвих змін. Однак, на Сіверському та Слобожанському напрямках ворожа військова присутність у прикордонних районах продовжується, а диверсійна діяльність виконується з метою перешкоджання перекиданню українських військ на загрозливі напрямки.

У разі здобуття перемоги в одному з напрямків, противник може використати цей успіх для мобілізації своїх сил і нарощування зусиль на інших напрямках. Більше того, ворог продовжує укріплювати мінно-вибухові загородження уздовж держкордону, що є ознакою його готовності до можливої агресії.

Зокрема, на Куп’янському напрямку Збройні сили України зуміли відбити атаку ворожих сил підтримки авіації. Але на Лиманському напрямку відбулось 10 атак окупантів, на Бахмутському – 6 атак, а на Авдіївському напрямку – навіть 14 атак. Ці числа свідчать про насиченість бойових дій та намагання ворога вибити українські підрозділи з їх займаних рубежів, які, очевидно, він вважає стратегічно важливими.

Незважаючи на важкі бойові умови, сили оборони України продовжують стримувати ворога на різних напрямках фронту. Так, на Новопавлівському напрямку держати оборону вдалося проти ворожих атак, які становили цілі 24 рази. Але головне – це той факт, що українські сили тримаються і здатні дати гідну відсіч російським агресорам.

Незважаючи на це, загалом ситуація залишається вкрай складною. Звіт Генштабу ЗСУ також надає інформацію про загиблого особового складу, втрачену техніку та озброєння ворожих сил. Аналіз цих даних показує, що російська армія продовжує зазнавати значні втрати в різних сферах військово-технічного потенціалу. Однак, слід зауважити, що втрати ворога за останні дні становили лише незначну частку від загальної кількості його потужностей.

При цьому, повномасштабна війна в Україні триває вже понад 770 днів, що свідчить про тривалу та безкомпромісну боротьбу українського народу за свою незалежність і територіальну цілісність. Деякі райони на сході країни перетворилися на справжні майданчики для зіткнень між українськими та російськими силами, що має серйозні наслідки для місцевого населення і інфраструктури.

Триваючі бойові дії та напруженість на фронті створюють складну гуманітарну ситуацію, яка потребує негайного втручання та забезпечення допомоги, як військовим підрозділам, так і цивільному населенню. Посилення дипломатичних, політичних та гуманітарних зусиль на міжнародному рівні є надзвичайно важливим для закінчення війни та встановлення миру в Україні.

Джерело: fakty.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *