Зоря та Рух обійшлися без забитих м’ячів під наглядом Кучера

Поєдинок Зорі та Руху, які закривали програму 16-го туру УПЛ, у якому знову не всі матчі було зіграно, завершився нульовою нічиєю.

Номінальних господарів, зрозуміло, у цій грі влаштовувала лише перемога. Зоря займає передостаннє місце і ризикує піти на зимову паузу одним із аутсайдерів. І навіть два “зайві” матчі, які є у луганчан у запасі, не рятують ситуацію: взяти максимум очок у поєдинках з Динамо та Шахтарем дуже важко.

Мабуть, тому Зоря активніше розпочала матч із Рухом і могла відкрити рахунок у першій же атаці, коли на удар з лінії штрафного вивели Чурка. Надалі бронзові призери ні в чому не поступалися Руху, що в нинішньому сезоні зібрав чимало компліментів. Але роботи у тренерського штабу – нинішнього чи того, що прийде взимку – буде достатньо. Один із напрямків – стандарти. Заробити десяток кутових і жоден не довести до удару – це провал.

Рух нагадав про себе в атаці ближче до перерви. Найкращу можливість відкрити рахунок втратив Карабін, який завершував ефектну комбінацію львів’ян. А на початку другого тайму у поперечину пробив Квасниця, який у перерві навіть змінив бутси. Але відзначитись теж не зміг.

0:0 – із трибуни за грою спостерігав Олександр Кучер. Чи була випадковою поява екс-наставника Дніпра-1, можливо, дізнаємося незабаром.