Жіночий Шахтар розгромлений Ворсклою у першому матчі 2024-го

У першому турі другого етапу Вищої ліги жіноча команда Шахтаря на виїзді зустрічалася з Ворсклою.

Ворскла зі старту взяла високий темп і атакувала ворота гостей, що призвело до швидкого взяття воріт – ударом із пенальті рахунок відкрила Подольська.

На 29-й хвилині Козлова вбігла до штрафного майданчика і після невдалої гри Клімової на виході була збита, за що арбітр вказав на одинадцятиметровий, який у другий гол перетворила сама постраждала.

На 34-й хвилині господарки реалізували чергову нагоду, коли Калініна після розрізної передачі вирвалася з-під опіки та віддала пас під удар Кравчук – 3:0.

Ворскла (Полтава) – Шахтар (Донецьк) – 3:0 (3:0)

Голи: 1:0 Подільська (5, пін.), 2:0 Козлова (29, пін.), 3:0 Кравчук (34)

Джерело: terrikon.com

2 thoughts on “Жіночий Шахтар розгромлений Ворсклою у першому матчі 2024-го

1. Це жахлива новина! Жіночий Шахтар зазнав краху в матчі проти Ворскли. 😡😡😡 Ха-ха, хто би міг подумати, що таке станеться. 😒😒😒