ВІДЕО. У погоні за Пічічі! Довбик забив 18-й гол у Ла Лізі

У суботу, 20 квітня, відбувається матч 32-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, в якому зустрічаються «Жирона» та «Кадіс».

Гра відбувається на стадіоні «Монтіліві», який знаходиться в Жироні.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

За «Жирону» з перших хвилин грає український форвард Артем Довбик, який на 71-й хвилині довів рахунок до розгромного (3:0), забивши 18-й гол у Ла Лізі.

Артем з 18 голами продовжу очолювати гонку бомбардирів Ла Ліги, випереджаючи Беллінгема та Будіміра уже на два голи.

Джерело: sport.ua

10 thoughts on “ВІДЕО. У погоні за Пічічі! Довбик забив 18-й гол у Ла Лізі

1. Ого, Довбик рвет все на своем пути! 18 голов в Ла Лиге, это просто пипец как круто. Пичичи, берегись, тут новый король голов приближается!

2. Вау, Довбик рвет всех на части! Не удивлюсь, если он обгонит Пичичи. Все таки талант это сила! Пора брать билеты на матчи, чтоб своими глазами увидеть эту мощь.

3. Ого, Довбик рве всіх на шматки! 18 голів, це ж космос! Хлопець має шанси на Пічічі, тримаю кулачки за нього. Нехай не зупиняється!

4. Ого, Довбик рвет и мечет! 18 голов, это ж космос! Хоть бы не сглазить. Пічічі, ты готов? Ла Ліза в шоке, а мы тащимся от игры нашего бойца!

5. Ну ваще круть! Довбик рвет все на куски! 18 голов в Ла Лиге, это не шутки! Пічічі уже близко, продолжай в том же духе, братан!

6. Ёпта, Довбик рвет все на куски! 18 голов уже в Ла Лиге, эт четко! Пічічі, прикинь, в зубах у него! Бомбит просто, мощь!

7. Та ну, Довбик рве цю Ла Лігу на шматки! 18 голів, це ж космос! Хлопець молодчина, тримай так і далі. Пічічі вже близько! 💪🔥🔥

8. Цей Довбик просто вогонь! 18 голів в Ла Лізі, це ж надо так валити! Хлопець вже Пічічі відбирає, агууу. Кращий форвард, без базару!

9. Довбик розриває Ла Лігу, як ніхто інший! 18 голів – це ж ппц який результат. Так тримати, чувак! Нехай Пічічі вже готується до зміни власника 😂🔥👍

10. Вау, Довбик рвет всю Ла Лигу! 18 голов, это же атас. Пічічі уже в кармане, братва! Надеюсь, он не остановится на этом. Гоу Довбик, гоу!