УПЛ. Шахтар – Полісся 0:0. Падали, билися, хотіли, не змогли

Поєдинок розпочався для Маріно Пушича дуже нервово. Однак не в плані гри. Спочатку на рівному місці пошкодження отримав Конопля. Юхим без тиску зі сторони суперників виконував простріл на правому фланзі атаки і потягнув м’яз. Нідерландський фахівець боснійського походження був вимушений замінити українця. А вже через хвилину Шаповал жостко влетів в Бондаря. Хоча видно булл, що гравець “вовків” зробив цю накладку не спеціально. Пізніше на газоні опинялися Судаков та Криськів. Слава Богу, обійшлось – хавбеки “гірників” продовжили гру. Погодні умови явно заважали технічним гравцям донецького клубу.

У першій третині зустрічі “Шахтар” виглядав цікавіше та активніше. Номінальні господарі доволі часто доводили м’яч до штрафного майданчику “Полісся”, проте, або не вистачало точності, або виручав Бойко. Загалом, підопічні Пушича виглядали як команда вища за класом. Після екватору першого тайму гості почали нарешті відповідати. Точково пристрілювався капітан гостей Грицук.

Найбільше виділявся своєю грою Судаков. Георгій класно розрізав лінії “вовків” та підключався до атак. Під завісу перших 45 хвилин “Шахтар” ще більше наростив свій тиск та спокійно міг йти на перерву, ведучи у рахунку. Потужно пробивали Зубков та Степаненко, але знову надійно грав Бойко. “Гірники” мали ще кілька нагод для взяття воріт – підводила реалізація. Обом наставникам у перерві потрібно було придумати щось цікаве. Житомирський колектив закінчував перший тайм у меншості. Макуана відчув м’язовий дискомфорт та не зумів розбігатися. Відразу після перерви Калітвінцев зняв з гри конголезького вінгера. Погода у Львові сьогодні була суворою для футбольних баталій.

УПЛ. Шахтар - Полісся 0:0. Падали, билися, хотіли, не змогли - изображение 2

Юрій Калітвінцев зумів підбадьорити своїх підопічних. Що вилилось у два чудові моменти. Спочатку Бондар катастрофічно привіз та викотив на Будківського у своїй карній зоні. Втім, варто при цьому відзначити, що Валерій відразу виправився та заблокував удар Пилипа. Після цього вже стійка врятувала “гірників” від пропущеного голу. Класно закручував Шастал. Але на цьому зі сторони “Полісся” закінчили. Після яскравого спалаху “вовки” повернулися у звичний для себе у цій грі низький блок.

Битва за звання MVP між Судаковим та Бойком продовжувалась. Хавбек “гірників” був дуже активним, але це звання відійшло саме стражу воріт “Полісся”. Георгій отримав м’яч біля 11-метрової позначки та все робив класно, різко пробивши після повороту. Проте ще класніше зіграв Бойко – 0:0.

УПЛ. Шахтар - Полісся 0:0. Падали, билися, хотіли, не змогли - изображение 3

Приблизно за таким ж сценарієм пройшов залишок матчу. “Шахтар” насідав, давив та комбінував біля чужого штрафного майданчика. Але не вистачало того, хто б поставив крапку… “Вовки” ж зрідка огризалися. Так, безумовно, значно цікавіше в атаці виглядала та була ближчою до перемоги саме команда Маріно Пушича. Проте, яка різниця, якщо ти не забиваєш. Чи то рівень рідної УПЛ настільки вирівнявся, чи то наші гранди просіли… Важко сказати. Однак, що можна сказати точно, так це те, що нічия однозначно більше влаштувала саме “Полісся”.

Апофеозом поєдинку стала червона картка Танковського та вбивчий момент Бондаря. Спочатку на другій компенсованій хвилині В’ячеслав свідомо збив Гочолейшвілі, щоб зірвати контру “гірників”. А на 90+5 Валерій з меж воротарської зони в один дотик запустив снаряд вище воріт “Полісся”. Герой матчу Денис Бойко, який був безсилий у цьому епізоді, і сам не повірив промаху центрбека “Шахтаря”.

У підсумку, донецька команда вперше за 41 матч не забиває в рамках УПЛ. А підопічні Юрія Калітвінцева зрівнюються з першим у таблиці “Дніпром-1”. Проте дніпряни Юрія Максимова ще свій матч у цьому турі не зіграли. “Гірників” можна похвалити за бажання, “вовків” – за організовані оборонні ряди. На перемогу не награв ніхто.