18 квітня відбувся матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи між “Марселем” і “Бенфікою”. У першому поєдинку португальський клуб вдома здолав французів із рахунком 2:1. На стадіоні “Велодром” вдалося забити “провансальцям” – на 79-й хвилині відзначився Мумбанья.

Загальний рахунок гри став 2:2 і гру перевели в екстра-тайм, де команди не змогли вразити ворота одна одної. Все вирішувалося у серії пенальті, де точнішим виявився “Марсель”. Український кіпер “Бенфіки” Анатолій Трубін не зміг витягнути жоден з ударів.

“Марсель”, своєю чергою, вийшов у півфінал і зіграє з “Аталантою”.

Ліга Європи, 1/4 фіналу, матч-відповідь (перша гра – 1:2)
Марсель, Велодром
Марсель – Бенфіка 1:0 (пен. 4:2)
Гол: Мумбанья 79

Джерело: ua-football.com

6 thoughts on “Трубін не врятував від вильоту з ЛЄ. Марсель – Бенфіка 1:0 (пен. 4:2). Відеоогляд матчу

1. Шкода, Трубіну не вдалось врятувати команду. Але більше футболу, менше політики. Все одно ви кращі, хлопці!

2. Ахаха, Трубін, як завжди на висоті! Від вильоту не врятував, але пенальті ж він відбиває, як ніхто інший! Королю, тримайся! 👑⚽🔥

3. Що за день, що за матч! Трубін був на висоті, але футбол – це командна гра. Не вистачило трішки до перемоги. Ну нічого, будемо битися далі!

4. Жаль, шо Трубін не врятував… Але він же не супермен, не всі м’ячі відбити може. Ну нічого, будемо тримати кулачки за наступні ігри.

5. Шкода, що Бенфіка вилетіла. Трубін молодець, але один в полі не воїн. Все одно тримаємо кулачки за наших!

6. Шкода, що Трубін не зміг врятувати команду від вильоту. Але це футбол, тут все можливо. Головне не втрачати віру і боротись до кінця!