1 хвилина читання

Олександр Зінченко своїми діями на полі вразив тренера збірної Ісландії Оге Харейде

Головний тренер збірної Ісландії Оге Харейде прокоментував поразку своєї команди від збірної України з рахунком 2:1 у вівторок, 26 березня: Ісландія втратила можливість вийти на Євро-2024

Тренер збірної Ісландії Оге Харейде прокоментував перебіг фіналу плей-оф кваліфікації Євро-2024 проти збірної України. Гра пройшла у Вроцлаві у вівторок, 26 березня і закінчилась перемогою збірної України з рахунком 2:1. Україна вийшла на Євро-2024, а ісландці пропустять турнір.

Збірна Ісландії втратила шанс

Перша половина матчу пройшла для збірної Ісландії досить непогано. Гудмундссон на 30-й хвилині відкрив рахунок. Після перерви українці додали. Циганков на 54-й хвилині відіграв відставання, а Мудрик на 84-й приніс збірній України перемогу.

“Був хороший перший тайм. Ми вигравали 1:0. У нас були шанси на початку другого тайму забити другий м’яч. Але вони в другому таймі дуже рано забили в наші ворота.

Ми намагалися втримати цей результат, опустилися нижче, стали ближче грати до своїх воріт і пропустили другий гол. Але загалом це був досить непоганий, рівний матч”, – прокоментував Оге Харейде.

На думку тренера збірної Ісландії, одним з ключових епізодів став вихід на поле Олександра Зінченка. Гравець Арсенала на 64-й хвилині замінив Руслана Маліновського. Це зміцнило середню лінію збірної України.

“Вийшов Зінченко – він дуже сильно вплинув на гру. Це дуже хороший футболіст Арсенала, що змінив гру команди. Якби ми програли комусь іншому, було б прикро. А так програли Україні – і це нормально”, – сказав фахівець.

Футболісти збірної Ісландії розчаровані поразкою. Вони втратили шанс зіграти на Євро-2024. Але команда молода, і Оге Харейде сподівається досягти успіхів в майбутньому.

“Гравці після поразки у фіналі дуже розчаровані. Завжди, після кожного матчу, будь-який гравець програє – і він розчарований. Всі хочуть перемагати, особливо коли грають за національну збірну. Але нам потрібно розуміти, що ми грали проти сильної команди, і працювати далі.

Ми будуємо команду. У нас дуже багато нових футболістів, молодих гравців, що ще прийдуть у команду. Бачимо, що в України також молода команда, і нам потрібно будувати так само на основі цієї команди Ісландію майбутнього. У нас дуже скоро Ліга націй, будемо готуватися і грати там. Просто будемо дивитися в майбутнє“, – підсумував тренер.

Хто зіграє на чемпіонаті Європи

У Євро-2024 візьмуть участь 24 збірні. Турнір пройде у Німеччині з 14 червня по 14 липня. Збірна України виступатиме у групі E разом зі збірними Бельгії, Румунії та Словаччини.

Євро-2024. Фінальний раунд:

• Група А: Німеччина, Шотландія, Угорщина, Швейцарія;
  • Група B: Іспанія, Хорватія, Італія, Албанія;
  • Група С: Словенія, Данія, Сербія, Англія;
  • Група D: Польша, Нідерланди, Австрія, Франція;
  • Група E: Бельгія, Словаччина, Румунія, Україна;
  • Група F: Туреччина, Грузія, Португалія, Чехія.

Раніше Інформатор повідомляв, що збірна України U19 з рахунком 3:0 виграла у збірної Швейцарії. Українці здобули путівку на чемпіонат Європи, який відбудеться влітку у Північній Ірландії.

Також ми розповідали, що Сергій Ребров присвятив перемогу над Ісландією захисникам України. Збірну з виходом на Євро-2024 привітав Володимир Зеленський.

А ось тут Інформатор підбив підсумки спортивного тижня. Шахтар оштрафував легіонера з Таджикистану на місячну заробітну плату. Гроші передадуть для потреб ЗСУ. Про ці та інші події – детальніше у нашому огляді.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Джерело: sport.informator.ua

2 thoughts on “Тренер збірної Ісландії назвав вихід Зінченка ключовим моментом поразки від України

1. Та ну, Зінченко реально відіграв на повну, не дивлюсь якщо тренер ісландців його і назвав ключовим. Вони просто не змогли з ним впоратись, хлопець молодець! Україна вперед!

2. Зінченко – топ! Він просто розніс ісландців. Ключовий момент, ага. Без нього було б складніше, але ми б і так впоралися. Вперед, Україна!