Шахтар U-19 – Динамо U-19 – 1:2. Репетиція класичного. Відео голів та огляд

У п’ятницю, 10 травня 2024 року, відбувся матч 28-го туру чемпіонату України U-19 між юнацькими командами донецького «Шахтаря» та київського «Динамо». Перемогу з рахунком 2:1 здобули гості.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Киянам вдалося вийти вперед лише в компенсований до першого тайму час – тоді голом відзначився Андрій Маткевич. На 58-й хвилині перевагу «біло-синіх» подвоїв Назар Балаба.

«Гірники» намагалися відігратися, але їм вдалося забити лише один м’яч. Гол престижу на рахунку захисника Миколи Огаркова.

Завдяки цій перемозі «Динамо» (67 очок) випередило «Шахтар» (65 очок) в турнірній таблиці. До завершення чемпіонату залишилось 2 тури.

Чемпіонат України U-19. 28-й тур. 10 травня

Шахтар U-19 – Динамо U-19 – 1:2
Голи:
Огарков, 62 – Маткевич, 45+2, Балаба, 58

Відеоогляд матчу

Джерело: sport.ua

4 thoughts on “Шахтар U-19 – Динамо U-19 – 1:2. Репетиція класичного. Відео голів та огляд

1. Обидно, но Шахтарцы молодцы, бились до конца. Динамо, конечно, сильнее были. Но это футбол, тут все может случиться. Держись, Шахтер!

2. Ого, Динамо таки переиграло Шахтар! Это просто космос, ребята! Как играли, аж глаз не оторвать. Побольше бы таких матчей! Ну и голы… просто красота! Ждем-с классического!

3. Шахтарці, не парьтесь, це ж тренувка. Головне – гра, а не результат. Ви ще покажете динамівцям клас на справжньому матчі!

4. Та ну, Шахтар, чого це ви так? Динамо просто вас переграло. Не засмучуйтесь, хлопці, все ще попереду! Потрібно працювати над помилками.