Роман Яремчук потрапив під зворотну заміну у матчі Валенсії
1 хвилина читання

У чемпіонаті Іспанії відбувся матч 21-го туру місцевого чемпіонату – “Валенсія” приймала одного з лідерів турнірної таблиці “Атлетік” з Більбао. У основному складі господарів не вийшов Роман Яремчук, але українець з’явився на полі в результаті заміни. Втім, до кінця ігрового часу Роман Яремчук не протримався, тренер вирішив зробити зворотну заміну. Травми чи пошкодження у Яремчука не було. Роман Яремчук у цьому сезоні провів чотирнадцять матчів у Ла Лізі, забив один гол. “Валенсія” виграла матч проти “Атлетіка” з рахунком 1:0.

У чемпіонаті Іспанії відбувся матч 21-го туру місцевого чемпіонату – “Валенсія” приймала одного з лідерів турнірної таблиці “Атлетік” з Більбао.

В основному складі господарів не вийшов Роман Яремчук, але українець з’явився на полі в результаті заміни – на 14-ій хвилині вийшов замість Серхі Каноса. Втім, до кінця ігрового часу Роман Яремчук не протримався. Тренер вирішив зробити зворотну заміну й на 82-ій хвилині прибрав українця з поля, випустивши замість нього Хаві Герру. Травми чи пошкодження у Яремчука не було.

Роман Яремчук у цьому сезоні провів чотирнадцять матчів у Ла Лізі, забив один гол. Ще чотири поєдинки українець провів у Кубку Іспанії.

“Валенсія” виграла матч проти “Атлетіка” з рахунком 1:0.

Джерело: ua-football.com

6 thoughts on “Роман Яремчук потрапив під зворотну заміну у матчі Валенсії

1. Радостно видеть, что Роман Яремчук вошел в игру и продолжает активно участвовать в матчах “Валенсии”. Желаем ему дальнейших успехов и надеемся на новые голы!

2. Какой бесполезный материал, Роман Яремчук даже не смог продержаться на поле до конца матча.

3. Почему тренер решил сделать замену Яремчука? Неужели у него опять проблемы с производительностью?

4. Отличная новость! Роман Яремчук был заменен в матче “Валенсия” против “Атлетика”. Жаль, что он не смог продержаться до конца игры, но это не из-за травмы. Яремчук проделал отличную работу в этом сезоне и забил один гол. Поздравляю “Валенсию” с победой со счетом 1:0!