1 хвилина читання

Підопічні Хосепа Гвардіоли відправили чотири “сухі” м’ячі у ворота “Брайтона”.

англійської Прем’єр-ліги (АПЛ). Поєдинок на стадіоні “Амекс” закінчився з рахунком 0:4.

“Городяни” вийшли вперед на 17-й хвилині зустрічі – Кевін Де Брейне в падінні головою пробив під поперечину після навісу Кайла Вокера з правого флангу.

До перерви команда Хосепа Гвардіоли ще двічі вразила ворота господарів – дубль оформив Філ Фоден.

Спочатку він на 26-й хвилині забив ударом зі штрафного, не обійшлося без рикошету від півзахисника “чайок” Паскаля Гросса. А потім на 34-й хвилині Фоден відзначився після передачі Бернарду Сілви.

У другому таймі чинні чемпіони Англії відправила четвертий м’яч у ворота суперника. На 62-й хвилині Хуліан Альварес завдав результативного удару, скориставшись пасом від Вокера.

Огляд матчу “Брайтон” – “Манчестер Сіті”

Буде додано незабаром.

Після цієї перемоги “Манчестер Сіті” (76 очок) вийшов на друге місце в АПЛ, обійшовши у турнірній таблиці “Ліверпуль” (74 бали). “Небесно-блакитні” на один пункт відстають від лідера, “Арсенала” українця Олександра Зінченка, але мають матч у запасі. “Брайтон” (44 очки) залишився на 11-й позиції.

У наступному турі підопічні Гвардіоли 28 квітня на виїзді зіграють з “Ноттінгемом”, а команда екстренера донецького “Шахтаря” Роберто Де Дзербі того ж дня завітає в гості до “Борнмута” українського захисника Іллі Забарного.

“Манчестер Юнайтед” оформив камбек у матчі з шістьма голами та здолав найгіршу команду АПЛ (відео)

“Евертон” сенсаційно завдав поразки “Ліверпулю” в АПЛ – Миколенко отримав моторошну травму (відео)

Українське дербі в АПЛ: “Арсенал” за участю Зінченка знищив “Челсі” з Мудриком (відео)

Джерело: tsn.ua

5 thoughts on ““Манчестер Сіті” розбив команду екстренера “Шахтаря” та впритул наблизився до лідера АПЛ (відео)

1. Ну вот, Ман Сіті на коне, аж навернулись! Не зря ж тренера с Шахтаря взяли, результат на лицо. Держись, лидер АПЛ, уже впритул подошли! Пора трястись))

2. Вау, Сіті вже близько до лідера! Шахтаревичам треба більше тренуватись, щоб не отримувати таких кулаків. Все ж таки АПЛ не УПЛ, тут конкуренція сильніша.

3. Та ну, Сіті вже давно заслуговує лідерку! Тренер – вогонь, група – ракета. Ще б трохи і АПЛ наша, чекайте новин!

4. Вау, Сіті рве как надо! Бачу, екс-тренер “Шахтаря” в шоке, ага. Лідеру АПЛ пора трястись, бо ми идемо! 😎🔥🔥🔥

5. Ну от і де наш Фонсека, куди подівся? Ман Сіті просто розніс його команду! Вони вже біля лідера, та й чи довго там їм ще бути… Чекаю наступних матчів!