У чвертьфінал турніру підопічні Дієго Сімеоне вийшли переможцями, здобувши перемогу після овертайму з рахунком 4:2 проти Атлетіко. Зокрема, вирішальну роль в матчі зіграв Андрій Лунін, воротар “королівського клубу”, який виконав неабиякий сейв у другому таймі, допомагаючи своїй команді вийти вперед. Відзначивши його виступ, легендарний воротар Реала Ікер Касільяса подивився до футболіста компліментом “Ключовий сейв”. Успішна гра Луніна підтверджується статистичними порталами, де він отримав оцінку 7.5, що є другим результатом у команді. Далі “вершкових” очікує гра проти Альмерії в Ла Лізі, де вони намагатимуться зайняти перше місце у чемпіонаті. Відео з усіма сейвами Луніна можна побачити на 24 Каналі.

У чвертьфінал турніру пройшли підопічні Дієго Сімеоне. Вони здобули перемогу після овертайму з рахунком 4:2, повідомляє 24 Канал.

Коли 4 пропущених – не провал

У стартовому складі “вершкових” на позиції воротаря вийшов Андрій Лунін. Попри чотири пропущені голи, він провів матч на солідному рівні та до останнього залишав Реал у грі, рятуючи “королівський клуб” від постійних провалів у захисті.

На рахунку українця 8 сейвів, один з яких був дійсно неймовірним і мав усі шанси зробити Луніна головним героєм матчу. На 81-й хвилині за рахунку 2:1 у “матрацників” був чудовий шанс забити після передачі з флангу – Альваро Мората опинився один перед Андрієм, але наш земляк зробив суперсейв, а вже в наступній атаці “вершкові” зрівняли рахунок і перевели гру в екстратайми.

За такий порятунок українець отримав комплімент від легендарного воротаря Реала Ікера Касільяса, який захищав кольори “королівського клубу” протягом 17 років. Він відзначив чудову реакцію Андрія Луніна та написав у соцмережі X (колишній твітер) – “Ключовий сейв”.

Комплімент Луніну від Касільяса / Скриншот із твітеру легенди Реала

В овертаймі господарі все ж таки дотиснули Реал, але дорікнути за це українському воротарю точно не можна, адже захист гостей був максимально беззубим. Це підтверджують і статистичні портали. Зокрема, від SofaScore Андрій Лунін отримав оцінку 7.5, що є другим результатом у команді.

Оцінки гравцям матчу Атлетіко – Реал від SofaScore
Оцінки гравцям матчу Атлетіко – Реал / скриншот із сайту SofaScore

Дивіться відео зі всіма сейвами Луніна в матчі з Атлетіко

Джерело: sport.24tv.ua

6 thoughts on “Лунін отримав комплімент від легенди Реала за виступ у дербі – відео всіх сейвів українця

1. Лунін знову пропустив чотири голи, але отримав комплімент від Касільяса за один сейв. Видно, що Реал має проблеми зі своїм воротарем.

2. Відмінний виступ Луніна в матчі з Атлетіко! Він показав високий рівень гри і зробив неймовірні сейви. Комплімент від Касільяса – дуже заслужений. Бажаємо успіху Луніну і Реалу в майбутніх матчах!

3. Андрій Лунін знову виклався на повну, пропустивши 4 голи у матчі. Хоча він зробив кілька сейвів, але це не врятувало команду від поразки. Навіть легенда Реала, Ікер Касільяс, визнав його “ключовим сейвом”. Як на мене, це все-таки недостатньо, щоб похвалити воротаря.

4. Лунін отримав комплімент від легенди Реала за виступ у дербі – відео всіх сейвів українця

Нічого особливого. Просто ще один сейв Луніна, який не змінює ситуацію команди.