Ліверпуль вибив Арсенал із Кубка Англії – автоголом відзначився конкурент Зінченка

У матчі 1/32 фіналу Кубка Англії лондонський Арсенал поступився Ліверпулю з рахунком 2:0. Обидві команди провели ротацію складів, давши відпочити кільком ключовим гравцям. У першому таймі обидва клуби мали свої моменти, але не змогли відкрити розписку на табло. Однак, на 80-й хвилині Якуб Ківьор зрізав м’яч у свої ворота, вивівши Ліверпуль уперед. Вже на п’ятій хвилині компенсованого часу Луїс Діас подвоїв перевагу гостей, встановивши остаточний рахунок матчу. Перемога дозволила Ліверпулю вийти до 1/16 фіналу Кубка Англії, тоді як Арсенал завершив свої виступи у цьому розіграші турніру.

Лондонський Арсенал поступився Ліверпулю у матчі 1/32 фіналу Кубка Англії. Гра на стадіоні Емірейтс у Лондоні завершилася перемогою гостей з рахунком 2:0.

Тренери обох команд провели ротацію. Мікель Артета поставив у стартовому складі Нельсона, а замість Олександра Зінченка, який відновлюється після травми, на лівому фланзі з’явився Якуб Ківьор.

Юрген Клопп дав відпочити відразу кільком зіркам: Мохамеду Салаху, Вірджилу ван Дейку та Домінікі Собослаї.

Зараз дивляться

Обидві команди мали хороші моменти, щоб відкрити рахунок у матчі, але так і не змогли зробити цього у першому таймі. Нулі на табло вдалося розмочити на 80-й хвилині, після того як Якуб Ківьор зрізав м’яч у свої ворота, вивівши Ліверпуль уперед.

Вже у компенсований арбітром час на п’ятій хвилині Луїс Діас подвоїв перевагу мерсисайдців, встановивши остаточний рахунок матчу.

Арсенал – Ліверпуль, 2:0 – відеоогляд

Перемога у матчі дозволила підопічним Юргена Клоппа вийти до 1/16 фіналу Кубка Англії, а каноніри закінчили виступи у поточному розіграші турніру. Зазначимо, що команди АПЛ вступають у боротьбу за трофей Кубка Англії саме зі стадії 1/32 фіналу.