1 хвилина читання

Незрівнянна перемога “Жирони” в дербі Каталонії, яку ще довго не забудуть.

Пам’ятаєте, так говорили про матч першого кола на “Монжуїку”, де жиронці теж перемогли 4:2? Так-от, цей матч був навіть крутішим.

Вже на 3-й хвилині Крістенсен геніально обробив м’яч і пробив з лету, але за хвилину і лише п’ять передач “Жирона” зрівняла – Артем Довбик замкнув навіс Івана Мартіна. Як вам таке?!

У тому ж ключі вони й продовжили – від ножа; атаку на атаку. Циганков розстрілював ворота, але влучив у тер Штегена. У відповідь за “Барсу” пробивав головою Ґюндоган, проте витягнув Гассаніга.

Маятник хитнувся на користь Блауграни ближче до перерви, коли Гутьєррес завалив Ямаля на лінії штрафного, і інертний доти Левандовський реалізував пенальті.

Але що “Жирона”? Вона не здалася. Вона боролася і виживала щосили, хоча і початок другого тайму їй теж не вдався. Самовіддача – 120%, Янхель Еррера – бог пресингу, а Давід Лопес з’їв Левандовського начисто. Саме в такому стилі вони заслужили на свій камбек, який розпочав… Серхі Роберто ідіотським пасом назад, де був лише Артем Довбик. Наш зіграв ідеально – взяв паузу і відпасував на Порту, що набіг, – 2:2.

Ну а потім була ще чудова атака правим краєм, яку з рикошетом завершив Гутьєррес. Ну, і вишенька на торті – геніальний, божевільний гол Порту з лету метрів з 22-х. Це, панове, не можна описати словами – це треба бачити.

Тієї миті “Барса”, мабуть, і здалася. Якість, з якою “Жирона” реалізувала моменти, просто деморалізувала команду Хаві, і вона більше не показала нічого. Останні 20 хвилин на полі були лише господарі, які створювали, обігрували, відбирали – і все під акомпанемент красивого співу трибун.

Браво, “Жирона”! У шикарному стилі команда Мічела забезпечила собі Лігу чемпіонів та вийшла на 2-е місце із 74 очками.

Ну, і другий головний результат матчу – цей успіх жиронців забезпечив чемпіонство мадридському “Реалу”, де вже в ці хвилини розпочинають святкування. Історичний вечір, як не крути.

Прімера, 34-й тур

Стадіон: “Монтіліві” (Жирона)

Головний суддя: Алехандро Хосе Ернандес (Іспанія)

“Жирона” – “Барселона” 4:2

Голи: Довбик (4), Порту (65, 74), Гутьєррес (67) – Крістенсен (3), Левандовський (45+1, з пенальті)

“Жирона”: Гассаніга – Гарсія, Лопес (Порту, 65), Блінд, Гутьєррес – Еррера, Гарсія – Циганков (Коуту, 65), Мартін, Савіо (Валері, 86) – Довбик

“Барселона”: Тер Штеген – Кунде, Араухо, Кубарсі, Канселу – Гюндоган, Крістенсен (Педрі, 69), Роберто (Ромеу, 79) – Ямаль (Фелікс, 84), Левандовський (Торрес, 79), Лопес (Рафінья, 69)

Попередження: Кунде (28), Араухо (39), Роберто (43)

Джерело: ua-football.com

8 thoughts on “Ла Ліга. Жирона – Барселона 4:2. Довбик забиває та асистує, Порту виходить та коронує Реал Мадрид

1. Оце так поворот, Жирона зробила справжній фейєрверк! Довбик просто вогонь, а Барса проспала матч. Реалу везе, Порту крутити мушу. Більше таких матчів!

2. Ну вот, Барса трохи проспала, а Жирона вже на коні. Довбик – молодець, як завжди на висоті. А Реал… та ну їх, знову коронують. Чого вони не можуть програти?

3. Ага, Барса, так тримати! Ще кілька таких “перемог” і Реал буде на вершині! Довбик молодчина, тільки продовжуй в тому ж дусі. І що, це вже норма, коли Гірона вас об’єдує? Не смішіть.

4. Вау, ну это прям круто, Довбик молодец! Барса, держись! Жирона ваще огонь! Порту, ты супер! А Реал, чо, коронуют? Не понел…

5. Ну вот, зрада. Барса, чо сталось? Довбик молодец, а вы спите, блин. Реалу путь прокладываете, так держать!

6. Вау, Жирона просто рвала турнірку! Довбик молодець, забив і асистував. А Барса де? Порту, ти красавчик! Реалу прям корона, бро!

7. Вау, ну вот это матч! Довбик просто в огне, а Барса как будто спит. И где Месси, когда его так нужно? Порту – молодец, но Реал все равно сильнее. Завтра будем смотреть и болеть за наших! #HalaMadrid

8. Не можу взяти в толк, як Барса могла програти Жироні. Довбик красавчик, але все одно, це Барселона, братику! Реалу вітаю, але не довго вам корону носить!