Кубок короля. Валенсія та Яремчук відбігали 120 хвилин, клас Більбао, успіхи Севільї та Ла Реала

У статті “1/16 фіналу Кубка короля: середняки виходять у ТОП-8” представлено результати матчів, що відбулися 6 січня в Іспанії. Ця стадія Кубка короля є особливою, оскільки в ній змагаються команди, які потенційно можуть потрапити до Суперкубка. Серед учасників цього етапу знаходяться такі великі клуби, як “Реал”, “Барселона”, “Атлетіко” та “Осасуна”. Усі матчі цієї стадії граються на поле аутсайдера і складаються лише з одного поєдинку. Якщо зустрічаються дві команди з однієї ліги, то місце проведення матчу визначається жеребом. В статті також представлено огляд кожного з матчів, зокрема розповідається про перемоги “Мальорки”, “Сельти”, “Осасуни”, “Севільї”, “Атлетіка”, “Валенсії”, “Реал Сосьєдад”, а також про поразку “Лас-Пальмас” від “Тенерифе”. Також згадується про зупинений матч між “Уніоністас де Саламанка” та “Вільярреал”, який дограють пізніше через проблеми з освітленням на стадіоні. Всі ці результати надають гарний огляд подій Кубка короля та викликають інтерес серед прихильників футболу.

6-7 січня в Іспанії відбуваються матчі 1/16 фіналу Кубка короля.

На цій стадії в боротьбу вступають учасники майбутнього Суперкубку – “Реал”, “Барселона”, “Атлетіко” та “Осасуна”.

Усі протистояння складаються з одного матчу, що грають на полі аутсайдера. Якщо зустрічаються дві команди з однієї ліги, місце проведення визначає жереб.

Про матчі, що відбулися у суботу, 6 січня, ви можете почитати тут.

Ігровий день у Кубку короля розпочався із двох перемог середняків Ла Ліги. “Мальорка” довго запрягала, але в середині другого тайму енний навіс із лівого флангу привів до голу Гонсалеса, і далі “Бургос” здався. “Сельта”, у свою чергу, влаштувала шоу на болоті, на яке дощ перетворив поле “Амореб’єти”. Вийшло ефектно і навіть інтригуюче. У складі “Кельтів” відзначаємо гол від бразильського дебютанта Жаїлсона, який на тижні перейшов із “Палмейраса”.

У наступному слоті “Осасуна” та “Севілья” видали схожі матчі. “Кастельйон”, суперник Памплони, лідирує в 3-му дивізіоні, і він дуже здорово оборонявся аж до 114-ї хвилини, коли його захист поставили в глухий кут прохід і пас (раптово!) Хесуса Аресо. Щодо “Севільї”, то їй пройти одного з лідерів Сегунди допомогла чисельна більшість – Хуанлу, якому приписують інтерес “Реала”, забив переможний гол без перешкод із п’яти метрів.

Взагалі не мав проблем у Ейбарі грізний нині “Атлетік”. Команда з Більбао здавна сильна у Кубку, а тут ще й уперше за 10 років бореться за ТОП-4 Ла Ліги. Два асисти Ніко Вільямса – і справа зроблена.

“Валенсії”, у свою чергу, довелося грати 120 хвилин проти аутсайдера Сегунди “Картахени”. Та вибудувала дуже чіткий захист, і пройти його “Лос Чес” не змогли, проте виручили два дальні удари. Наш Роман Яремчук вийшов на поле у перерві, але виглядав блідо. Забити міг лише раз, але з розвороту вдарив по горобцях.

Ближче до ночі пробився до 1/8 фіналу Кубка і “Реал Сосьєдад”, причому вже втретє поспіль у поточному розіграші баски перемогли 1:0. Цього разу їм навіть не вдалося самим забити, але виручив захисник колись потужної “Малаги” Ейнар Галілеа.

Ну а єдиним клубом Прімери, який на стадії 1/16 фіналу програв супернику нижчого класу, став “Лас-Пальмас”, і на те були причини. По-перше, канарське дербі – це завжди гаряче, от і сьогодні глядачі побачили два вилучення. По-друге, “Тенерифе” на ходу і реально претендує на вихід до Прімери. Ну, і по-третє, сам “Ла-Пальмас” грав другим складом, що полегшило життя 22-річному Луїсмі Крусу – на рахунку орендованого у “Севільї” вінгера, вирішальні гол та асист.

“Бургос” (ІІ дивізіон) – “Мальорка” – 0:3

Голи: Гонсалес, 63, Ларін, 74, Абдон, 81

“Амореб’єта” (ІІ) – “Сельта” – 2:4

Голи: Хаурегі, 30, Райко Родрігес, 35 – Мігель Родрігес,6, Жаїлсон, 49, Дувікас, 52, 75

“Барбастро” (IV) – “Барселона” – 2:3

Голи: де Меса, 60, Прат, 90+3 (з пенальті) – Фермін Лопес, 18, Рафінья, 51, Левандовський, 88 (з пенальті)

“Малага” (ІІІ) – “Реал Сосьєдад” – 0:1

Гол: Галілеа, 49 (автогол)

“Тенерифе” (II) – “Лас-Пальмас” – 2:0

Голи: Амо, 4, Луїсмі, 21

Матч “Уніоністас де Саламанка” (ІІІ) – “Вільярреал” було зупинено на 90-й хвилині при рахунку 1:1 через проблеми з освітленням на стадіоні. Про дату догравання буде повідомлено пізніше.

Джерело: ua-football.com