Кепу не оцінили. Іспанець – найгірший у матчі Реала у Ла Лізі

У матчі чемпіонату Іспанії між командами «Реал» і «Альмерія» відбулась неймовірна битва, яка завершилась перемогою «Реала» з рахунком 3:2. Мадридцям довелося подолати двоголовий відставання, перш ніж забити переможний гол на 90+9 хвилині. Однак, найгіршою оцінкою у цьому матчі відзначився воротар «Реала» Кепа Аррісабалага, який пропустив перший гол вже на 38-й секунді гри. Захисник команди Начо також отримав недостатню оцінку. У той же час, форвард Вінісіус Жуніор виділився найкращим гравцем з оцінкою 8/10. В цілому, цей матч запам’ятався емоційною боротьбою та визначними особами на полі.

«Реал» у матчі чемпіонату Іспанії з трудом обіграв «Альмерію» з рахунком 3:2. Мадридцям довелося відіграватись з 0:2, а переможний м’яч команда забила на 90+9 хвилині.

Найгіршим у складі обох команд став воротар мадридців Кепа Аррісабалага, який пропустив перший гол уже на 38-й секунді. Іспанець отримав оцінку 5,7.

Близька до цього оцінка у захисника Начо – 5,9.

Найкращим у складі двох команд став форвард Вінісіус Жуніор, якому WhoScored дав 8 балів.

Джерело: sport.ua

6 thoughts on “Кепу не оцінили. Іспанець – найгірший у матчі Реала у Ла Лізі

1. Цей матч був насправді захопливим і емоційним. Незважаючи на двоголове відставання, “Реал” зумів переграти “Альмерію” і забити переможний гол на останніх хвилинах. Варто відзначити гравця Вінісіуса Жуніора, який продемонстрував чудову гру і отримав найвищу оцінку. При цьому, не дивлячись на пропущений гол, Кепа Аррісабалага все одно показав себе як сильний гравець. В цілому, цей матч був запам’ятований завдяки емоційній боротьбі та видатним гравцям на полі.

2. Кепа опять разочаровал. Неудачный матч для вратаря “Реала” с оценкой 5,7. Начо также не впечатлил с оценкой 5,9.

3. Дуже цікавий матч! Мадридці показали велику боротьбу і відігралися з двоголового відставання. Вінісіус Жуніор був справжнім героєм команди, але важко було не помітити незадовільну гру воротаря Кепи Аррісабалаги. Все ж таки, в цьому матчі було багато емоцій та видатних моментів на полі.

4. Отличный матч! “Реал” показал настоящую борьбу и смог справиться с двухголовым отставанием. Отдельное внимание заслужив форвард Винисиус Жуниор, который сыграл на высшем уровне и получил заслуженные 8 баллов. Эта игра запомнится эмоциональной битвой и яркими личностями на поле.

5. Кепа Аррісабалага снова подтвердил свое низкое качество игры, пропустив первый гол уже на 38-й секунде. Оценка 5,7 – это слишком много для него.

6. Кепа Аррісабалага снова подтвердил свою низкую игровую форму, пропустив первый гол уже на 38-й секунде. Очевидно, что он является слабым звеном в составе “Реала”.