18’

69’

73’

90+1’

“Протягом сезону голи-привиди трапляються три або чотири рази. Якщо врахувати всю неідеальність системи взяття воріт, вартість її використання буде дуже високою, близько 5-6 млн євро. Тож перша причина, через яку система Goal-line technology відсутня в Ла Лізі – це її неідеальність. Особисто я виступаю за встановлення більшої кількості камер, які допоможуть суддям”, – цитує Тебаса Marca.

Гол-фантом у ворота Луніна: оприлюднено офіційне відео розмови судді з VAR

Нагадаємо, що в матчі Реал – Барселона (3:2) суддівська бригада так і не змогла визначити, чи перетнув м’яч лінію воріт “бланкос” після удару Ламіна Ямала. Зрештою, головний арбітр зустрічі призначив кутовий удар на користь Барселони, не ставши зараховувати цей гол через відсутність доказів перетину м’ячем лінії воріт.

“То який справжній Лунін?”: іспанські ЗМІ спантеличені матчем українця з Барселоною – зустрічали як зірку

Джерело: football24.ua

7 thoughts on ““Гол-привид” у ворота Луніна: президент Ла Ліги пояснив, чому в Іспанії немає системи взяття воріт – Футбол 24

1. Та ну, Луніну треба більше практики, щоб ловити такі “привиди”. Іспанці, вам би систему взяття воріт прикупить, а то кепсько виглядає.

2. Ну і норм, вони ж не в Африці грають, щоб ворота взяти. Луніну треба тренуватись, а не на ворота дивитись. Президент Ла Ліги молодець, що пояснив.

3. Це ж ганьба, футбол без VAR в 21 столітті! Лунін заслуговує на чесну гру. Іспанія, прокинься!

4. Та ну, Луніну то шо за гол-привид? Ще й презик Ла Ліги витягується. А в нас в Україні таке можна? Система взяття воріт це шо за фігня? Футбол треба дивитись, а не витягуватись!

5. Та шо за цирк, чи шо? Лунін їх мячі ловить, а вони все рівно голи зараховують. Ла Ліга, вам би систему взяття воріт впровадити, а то смішно стає.

6. Це шо за цирк, братаны? Луніну нада давать играть, а не клоунаду устраивать! Все равно по мячу не попадают, а тут еще и ворота взять не могут. Ла Лига, ты че, вообще?

7. Та шо за бред, вони шо, грають в камінь-ножиці-папір, а не в футбол? Це ж треба впроваджувати систему взяття воріт, бо таке вже несерйозно. Луніну взагалі співчуваю, з такими правилами.