Два українські футболісти зіграли один проти одного в матчі Кубка Португалії

У матчі 1/8 фіналу Кубка Португалії відбулася зустріч між “Візела” та “Арокою”. Цей поєдинок став особливим для українських футболістів – захисник “Візели” Орест Лебеденко з’явився на полі після перерви, а Богдан Милованов захищав кольори “Ароки” протягом всього матчу.

Зустріч завершилася перемогою “Візели”, а рішальним моментом став автогол, забитий на 74-й хвилині.

Раніше “Бенфіка” із голкіпером збірної України Анатолієм Трубіним також здобула перемогу, обігравши “Брагу” з рахунком 3:2.

На наступний день, 11 січня, відбудуться ще два матчі 1/8 фіналу Кубка Португалії: “Санта Клара” прийматиме “Насьонал”, а “Пенафіел” вирушить у гості до “Віторії Гімарайнш”.

У матчі 1/8 фіналу Кубка Португалії “Візела” приймала на своєму полі “Ароку”. У цьому поєдинку взяли участь одразу два українські футболісти.

Захисник господарів Орест Лебеденко вийшов на другий тайм гри, а оборонець гостей Богдан Милованов провів на полі всі 90 хвилин. Матч завершився перемогою “Візела”, а долю поєдинку вирішив автогол, забитий на 74-й хвилині.

Нагадаємо, “Бенфіка” з Анатолієм Трубіним обіграла “Брагу” – голкіпер збірної України пропустив двічі (3:2).

11 січня відбудуться ще дві гри 1/8 фіналу Кубка: “Санта Клара” прийме “Насьонал”, а “Пенафієл” вирушить у гості до “Віторії Гімарайнш”.

Джерело: ua-football.com