Довбик робить хет-трик за 6 хвилин у матчі проти Севільї. ВІДЕО

У наступній статті ми розповімо про неймовірний хет-трик, який здійснив Артем Довбик у матчі проти “Севільї”. Форвард забив три голи всього за шість хвилин, з рахунком гри 3:1 на користь “Жирони”. Перший гол українського нападника стався вже на 13-й хвилині після чудової передачі від Савіо. На 15-й хвилині Довбик знову вразив ворота суперника, зміщуючи м’яч влучно у сітку. А третя диво-гол пролунав вже на 18-й хвилині після вмілого прийому м’яча і майстерного пострілу, який пройшов крізь захисника і воротаря. Махровий тріумф Артема Довбика впевнено вивів “Жирону” вперед у цьому поєдинку. Якщо вам цікаво дізнатися про подальші події цього захоплюючого матчу, слідкуйте за нашою текстовою або аудіо трансляцією.

Артем Довбик робить хет-трик за шість хвилин у матчі проти “Севільї”. Спочатку форвард зрівняв рахунок після передачі Савіо на 13-й хвилині, а уже на 15-й вивів каталонців уперед, замкнувши простріл Порту. Знадобилося ще 4 хвилини, щоб українець оформив свій третій м’яч. Артем прийняв м’яч перед Рамосом, грамотно притримав снаряд, змістився і хльостко пробив, прошивши голкіпера!

18-та хвилина – рахунок в матчі 3:1 на користь “Жирони”.

Слідкуйте за подіями у нашій текстовій чи аудіо трансляції.

Джерело: ua-football.com

6 thoughts on “Довбик робить хет-трик за 6 хвилин у матчі проти Севільї. ВІДЕО

1. Вражаючий хет-трик Артема Довбика за шість хвилин у матчі проти “Севільї” – це справжнє диво! Він продемонстрував свою виняткову майстерність і забив три голи, що дозволило “Жироні” вийти вперед. Цей матч, безумовно, став незабутнім. Слідкуйте за нашою трансляцією, щоб дізнатися більше про подальші події!

2. Великолепный хет-трик Артема Довбика за шесть минут в матче против “Севильи”! Украинский форвард поразил ворота соперника трижды, забивая голы на 13-й, 15-й и 18-й минутах. Он продемонстрировал невероятные навыки и прекрасное чувство ворот, пройдя мимо защитника и вратаря. Этот махровый успех Артема Довбика уверенно вывел “Жирону” вперед. Очень интересно узнать о дальнейших событиях этого захватывающего матча, следите за нашей текстовой или аудио трансляцией.

3. Це жалюгідно, що Довбик забив хет-трик у такий короткий проміжок часу. Виглядає, що Севілья не мала абсолютно жодної оборони.

4. Великолепный хет-трик Артема Довбика за шесть минут в матче против “Севильи”! Украинский форвард продемонстрировал невероятное мастерство и забил три гола, приведя “Жирону” к уверенной победе. Это действительно впечатляющий результат! С нетерпением жду продолжения этого захватывающего матча.

5. Вітаю Артема Довбика з неймовірним хет-триком у матчі проти “Севільї”! Це була дивовижна гра, де форвард продемонстрував свою майстерність і забив три голи всього за шість хвилин. Чекаю з нетерпінням на подальші новини про цей захоплюючий матч!

6. Впечатляющий хет-трик Артема Довбика за шесть минут в матче против “Севильи” – это просто фантастика! Украинский нападающий продемонстрировал невероятную мастерство и точность ударов. Это было великолепное выступление, которое безусловно заслуживает восхищения. Браво, Довбик и “Жирона”!