Циганков та Довбик найкращі гравці “Жирони” за версією статистиків

Артем Довбик после гола. Фото: “Жирона”

У матчі сьомого туру чемпіонату Іспанії каталонська “Жирона” в гостях обіграла “Вільярреал” з рахунком 2:1. З перших хвилин матчу зіграли українці Віктор Циганков і Артем Довбик.

Українські гравці стали творцями перемоги та отримали від статистичних порталів одні з найвищих балів, повідомив портал Новини.LIVE.

Після перемоги “Жирона” одноосібно посіла перше місце в чемпіонаті Іспанії, випереджаючи “Реал” та “Барселону”.

Довбик та Циганков — одні з творців дива “Жирони”

Довбик провів на полі 69 хвилин, упродовж яких шість разів бив по воротах, тричі в ствір, 15 разів торкався до м’яча, віддав п’ять точних передач із семи (71% точності) та виграв дві верхові дуелі.

Циганков зіграв 88 хвилин, зробив 45 дотиків до м’яча, віддав 23 точні передачі з 26 (88% точності), з них чотири ключові паси, двічі пробив по воротах, зробив два обведення, виграв одну верхову дуель з трьох, тричі сфолив, і записав собі в актив два перехоплення.

Авторитетний статистичний портал WhoScored поставив Циганкову та Довбику по 7,5 бала. Випередив українців лише півзахисник “Жирони” Алейш Гарсія — 7,7 балів.

SofaScore поставив Довбику 7,5 балів, Циганкову — 7,6.

Нагадаємо, “Шахтар” може змінити тренера: хто прийде замість Ван Леувена.

Довбик забив третій гол за “Жирону” та вивів свою команду на перше місце в Ла Лізі.

Шевченко став радником Зеленського: чим займатиметься колишній тренер збірної України.

Зідан хоче повернутися до тренерської роботи: він уже обрав команду.

“Динамо” вигнало футболіста за вживання наркотиків.

Source: sport.novyny.live