Брентфорд – Ноттінгем Форест – 3:2. Ярмолюк вийшов на заміну. Відео голів
1 хвилина читання

У статті представлена інформація про матч 21 туру Англійської Прем’єр-ліги між командами “Брентфорд” і “Ноттінгем Форест”. Господарі матчу змогли здобути перемогу з рахунком 3:2. Особлива увага приділяється виступу українського півзахисника Єгора Ярмолюка, який замінив основного гравця на останній хвилині матчу. Також наведено результати голів, у яких забивали Тоуні, Мі, Мопе (з боку “Брентфорду”) і Данілу, Вуд (з боку “Ноттінгем Форест”).

Відбувся матч 21 туру Англійської Прем’єр-ліги, в якому грали «Брентфорд» та «Ноттінгем Форест». Гра закінчилася перемогою господарів з рахунком 3:2.

Український півзахисник «Брентфорда» Єгор Ярмолюк вийшов на поле з лавки запасних на 90+7 хвилині і встиг провести чотири хвилини до кінця матчу.

АПЛ. 21 тур

Брентфорд – Ноттінгем Форест – 3:2

Голи: Тоуні, 19, Мі, 59, Мопе, 68 – Данілу, 3, Вуд, 65.

Джерело: sport.ua

6 thoughts on “Брентфорд – Ноттінгем Форест – 3:2. Ярмолюк вийшов на заміну. Відео голів

1. Невероятно скучный матч, никакой азарта. Ярмолюк даже не успел проявить себя на поле.

2. Отличная победа “Брентфорда”! Ярмолюк сделал свой вклад в успех команды, выходя на замену. Спасибо за видео голов!

3. Це було безглуздо використовувати Ярмолюка як заміну на останній хвилині матчу. Навіщо взагалі витрачати його енергію?

4. Відмінна гра “Брентфорда” та важка перемога з рахунком 3:2 проти “Ноттінгем Форест”. Єгор Ярмолюк продемонстрував свої навички, вийшовши на поле та допоміг команді. Відео голів надихає на нові враження!

5. Це був нудний матч. Ярмолюк вийшов на заміну, але нічого цікавого не показав.