Дортмундська “Боруссія” обіграла “Баварію” в центральному поєдинку 27-го туру німецької Бундесліги. Матч на “Альянц Арені” в Мюнхені завершився з рахунком 0:2.

Уже на 10-й хвилині зустрічі “джмелів” вивів уперед Карім Адеємі. У другому таймі дортмундці зміцнили свою перевагу – на 83-й хвилині відзначився Юліан Ріерсон.

На 89-й хвилині підопічні Томаса Тухеля могли скоротити відставання, але гол Гаррі Кейн було скасовано через офсайд.

Огляд матчу “Баварія” – “Боруссія” Дортмунд

Після цього матчу “Баварія” (60 очок) залишилася на другому місці у турнірній таблиці Бундесліги. Мюнхенці вже на 13 балів відстають від “Баєра”, який лідирує. “Боруссія” Дортмунд (53 пункти) посідає четверту позицію.

У наступному турі чемпіонату Німеччини “Баварія” на виїзді зіграє з “Гайденгаймом”, а “джмелі” приймуть “Штутгарт”. Обидва матчі відбудуться 6 квітня.

“Баєр” здійснив камбек за три хвилини та став ще на крок ближчим до історичного чемпіонства (відео)

“Кривбас” у більшості обіграв “Верес” і зрівнявся з “Шахтарем” за очками на вершині УПЛ (відео)

Мудрик заробив пенальті та вилучення для суперника, але “Челсі” не подужав аутсайдера АПЛ (відео)

Джерело: tsn.ua

2 thoughts on ““Боруссія” Дортмунд перемогла “Баварію” в центральному матчі 27-го туру Бундесліги (відео)

1. Та нє, ну це просто космос! Боруссія рве всіх на шмати, Баварія вже не та… Відчуваю, що цього сезону кубок наш! #БоруссіяФорева 💪🔥⚽️

2. Ого, Боруссия рванула! Надеюсь, Бавария отойдет от такого удара. Вот это матчик был, прям адреналинчик прут! Бундеслига, ты красавчик!