“Атлетіко” на виїзді обіграв “Вільярреал” у матчі 30-го туру іспанської Ла Ліги. Поєдинок на “Естадіо де ла Сераміка” у Вільярреалі завершився з рахунком 1:2.

Команда Дієго Сімеоне вийшли вперед на 9-й хвилині зустрічі – відзначився Аксель Вітсель.

Після перерви господарі відігралися. На 50-й хвилині точного удару завдав Александер Серлот.

Проте наприкінці поєдинку “матрацникам” вдалося вирвати перемогу – на 87-й хвилині вирішальний гол забив Сауль Ньїгес.

Огляд матчу “Вільярреал” – “Атлетіко”

“Атлетіко” (58 очок) перервав серію з двох поразок поспіль у чемпіонаті Іспанії та піднявся на четверте місце. “Вільярреал” (38 балів) розташовується на десятій сходинці.

10 квітня “матрацники” на своєму полі проведуть перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти дортмундської “Боруссії”, після чого 13 квітня приймуть “Жирону” українців Артема Довбика та Віктора Циганкова у Примері. “Вільярреал” 14 квітня в гостях зіграє з “Атлетиком” Більбао у чемпіонаті Іспанії.

“Реал” з Луніним обіграв “Атлетик” і не підпустив конкурентів у чемпіонських перегонах (відео)

“Жирона” з дублем Довбика вирвала перемогу над “Бетісом” у чемпіонаті Іспанії (відео)

Все ближче до чемпіонства: “Інтер” впевнено обіграв “Емполі” без Коваленка (відео)

Джерело: tsn.ua

4 thoughts on ““Атлетіко” видряпав перемогу над “Вільярреалом” та увірвався до зони Ліги чемпіонів (відео)

1. Атлетіко таки прокачались, вже й Ліга чемпіонів не страшна. Вільярреал теж молодці, дали гарний бій. Так тримати, чуваки!

2. Та ну, вже й Атлетіко в Лігу чемпіонів пробився, а ми що? Потроху всіх доганяємо, головне не зупинятись. Вільярреалу треба було краще грати, а то так і будуть постійно програвати.

3. Атлетіко молодці, так тримать! Відірвались від погоні, тепер треба тримати темп. Вільярреалу ще потрібно попрацювати над тактикою, бо вони на відстані від ЛЧ.

4. Атлетіко, молодці, хлопці! Віддали всю душу на поле, видряпали перемогу! Ліга чемпіонів, чекайте нас! Вільярреал, прости, але ми кращі! #Атлетіко #Чемпіони