АРТЕТА: «На стадіоні Тоттенхема важко грати. Я задоволений перемогою»

Іспанський наставник лондонського «Арсенала» Мікель Артета прокоментував виїзну перемогу над принциповим суперником «Тоттенхемом» (3:2) у матчі 35-го туру АПЛ.

«На цьому стадіоні дуже важко грати. Неймовірна атмосфера, чудова команда.

Ми діяли суперефективно у першому таймі, по-справжньому організовано. Другий тайм теж розпочали добре, повністю контролювали гру, могли забити четвертий гол. Потім сталася індивідуальна помилка і можна було відчути, що гра ожила. З цього моменту потрібно керувати грою та іноді розраховувати на краплю удачі.

Ми пропустили другий м’яч, знову внаслідок не зовсім звичайної помилки. А потім лишалося молитися! І обороняти свій штрафний. Суперник кинув уперед усі сили. Ромеро грав як нападник протягом останніх 25 або 30 хвилин, могло статися що завгодно.

Щоб здобувати великі перемоги, треба проходити через такі моменти. Я дуже задоволений, сьогодні є чим пишатися, цей день дуже важливий для наших уболівальників. Сподіваюся, вони насолодяться чудовим вечором», – сказав Мікель Артета.

Джерело: sport.ua

6 thoughts on “АРТЕТА: «На стадіоні Тоттенхема важко грати. Я задоволений перемогою»

1. Артета, ты молодец, братан! Не важно где играть, главное – побеждать. Футбол – это не толька стадион, а и стратегия, тактика, умение. И ты все это показиваешь! Вперед, в новые победы!

2. Та ясен пень, що важко грати на чужому стадіоні. Це ж не новина. Головне, що вийграли. Молодці, тримайте марку!

3. Та ну, Артета, якщо ти гратимеш так на кожному стадіоні, то і на Тоттенхема буде легко! Все одно, красавчик, молодець з перемогою, тримай так далі!

4. Артета молодец, взял и победил на вражеской территории! Так держать, несмотря на все трудности. Вперед, Арсенал!

5. Артета, ти молодець! Не дивлячись на всі труднощі, ти ведеш команду до перемоги. Так тримати! І нехай всі знають – нас не зупинити!

6. Та ну, Артета, знову виправдовуєшся? Всім важко грати на чужому стадіоні, не тільки тобі. Але перемога – це круто, вітаю, тренере!