Арсенал – Челсі – 5:0 – відео голів та огляд матчу – Футбол 24

Вже на 4-й хвилині Троссар вразив ворота Петровіча після чудового пасу Райса. Перевагу в другому таймі подвоїв Бен Вайт, який вдало зіграв на добиванні.

Арсенал забив Челсі 5 голів і відірвався від Ліверпуля на вершині АПЛ – Мудрик провалився, Зінченко зіграв 25 хвилин

Арсенал продовжив тиснути і Хаверц оформив дубль, спочатку реалізувавши вихід віч-на-віч, а потім забивши класним ударом від стійки. Добив Челсі Вайт, який закинув за комірець голкіперу.

Джерело: football24.ua

8 thoughts on “Арсенал – Челсі – 5:0 – відео голів та огляд матчу – Футбол 24

1. Вау, Арсенал просто розніс Челсі! Не думав, що я це побачу. Грали просто вогонь, 5:0 – це ж круто. Чекаю наступних матчів!

2. Вау, Арсенал просто розніс Челсі! 5:0 – це ж не жарт, хлопці вогонь. Чекаю нових перемог! #Arsenal #football #win

3. Вау, ну це просто піздець як Арсенал розніс Челсі! Хто б міг подумати, що вони змогут таке витворити? Футбол просто вогонь!💪🔥🔥🔥

4. Вау, арсеналці просто рознесли Челсі! Не очікував такого розгрому. Гра була просто вогонь! Браво, хлопці! #ArsenalForever 🔥🔥🔥

5. Хах, Челсі таки рознесли! Арсенал вогонь, так тримати! Лондон червоний, братики. Чекаєм на повтор в наступних матчах!

6. Вау, Арсенал просто разнес Челси! Это просто праздник какой-то! Так держать ребята, вы просто топ! Пять голов в ворота соперника, это просто круть. Жду следующий матч!

7. Вау, Арсенал просто разнес Челси! Это был прям настоящий футбольный праздник! Парни молодцы, так держать! Побольше бы таких матчей. Жду следующих игр!

8. Вау, Арсенал розніс Челсі! Не думав, що побачу таке. Гарні голи, емоції зашкалюють. Футбол – це життя, братики! #АрсеналКращий