Арсенал – Челсі – 5:0. Каноніри зганьбили Мудрик і Ко. Відео голів та огляд

У вівторок, 23 квітня, відбувся перенесений матч 29-го туру Англійської Прем’єр-ліги, в якому зіграли «Арсенал» і «Челсі».

Гра пройшла у Лондоні на стадіоні «Емірейтс» та завершилась розгромною перемогою «синіх» з рахунком 5:0. По два м’ячі у матчі забили Вайт та Хаверц, ще один гол забив Троссард.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Фулбек «Арсенала» Олександр Зінченко розпочав цей матч у запасі і вийшов на поле на 72-й хвилині, а вінгер «Челсі» Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі і відіграв 66 хвилин.

АПЛ. 29-й тур, 23 квітня.

Арсенал – Челсі – 5:0
Голи: Троссард, 5, Вайт, 52, 70, Хаверц, 57, 65.

Джерело: sport.ua

3 thoughts on “Арсенал – Челсі – 5:0. Каноніри зганьбили Мудрик і Ко. Відео голів та огляд

1. Вау, Челсі просто в шоці, Мудрик та компанія не витримали натиску Канонірів. Арсенал на висоті, тримайте так і далі! 5:0 – це ж просто розгром. Супер гра, чекаю наступних матчів!

2. Ну тааак, ганьба! Челсі, де ваша гордість? Арсенал просто вирвався на повну! Відео голів просто космос, Мудрик і Ко навіть не знали, де вони! Браво, Каноніри!

3. Вау, ну это просто пипец какой разгром! Мудрик, тебе бы футболистами заняться, а не тренерскими штучками. Арсенал просто взорвал поле, Челси в шоке. Где оборона, где?!