Увечері 14 квітня відбувся матч 33 туру Англійської Прем’єр-ліги, в якому «Арсенал» вдома програв «Астон Віллі» (0:2).

У матчі на стадіоні «Емірейтс» каноніри змарнували шанс повернути собі лідерство. Голи для гостей в останні 10 хвилин матчу забили Леон Бейлі та Оллі Уоткінс.

Український футболіст канонірів Олександр Зінченко провів на полі 87 хвилин, після чого був замінений.

Манчестер Сіті залишається лідером АПЛ (73 очки), далі йдуть: Арсенал і Ліверпуль (71), Астон Вілла (63), Тоттенхем (60).

АПЛ. 33-й тур, 14 квітня

Арсенал – Астон Вілла – 0:2

Голи: Леон Бейлі, 84, Оллі Уоткінс, 87

Відео голів та огляд матчу

Джерело: sport.ua

4 thoughts on “{Арсенал} – {Астон Вілла} ⋆ {0:2} ⋆ Відео та огляд матчу ≻ {Чемпіонат Англії} ≺{14.04.2024}≻ Відео голів {Футбол} на СПОРТ.UA

1. Арсенал, шо за игра? Нападатели ваще спят, а оборона как сыр! Менеджеру пора менять тактику, а то с такой игрой в Чемпионате Англии делать ничего! Пора взбодриться и начать играть на победу!

2. Ну це просто позор, Арсенал! Де ваша гра? Потрапили в кішеню у Вілли, нічого не можемо відповісти… Тренеру пора збирати валізи!

3. Арсенал, що сталось? Куди подівся той грайливий футбол, який ми любимо? Вілла просто рознесла вас… Смуток…

4. Ой, Арсенал, как же так… Вилла вас просто в карман положила. Где оборона, где атака? Скучно было смотреть, чесслово. Пора что-то менять, ребята!