Араухо всіх підвів. Барселона — ПСЖ 1:4. Відео голів та огляд матчу

“Барселона” вдома розгромно програла “ПСЖ” після того, як Рональд Араухо на 29-й хвилині заробив червону картку.

До цього рахунок був 1:0 на користь блауграни, але яка різниця? У меншості вони не достояли навіть до перерви, а потім і поготів були знищені. Усі спроби Левандовського та Гюндогана придумати щось у відповідь провалилися. Фініш.

1/4 фіналу Ліги чемпіонів, матч-відповідь. Барселона. “Монжуїк”

“Барселона” – “ПСЖ” — 1:4

Голи: Рафінья, 12 — Дембеле, 41, Вітінья, 54, Мбаппе, 61 (з пенальті), 89

Джерело: ua-football.com

7 thoughts on “Араухо всіх підвів. Барселона — ПСЖ 1:4. Відео голів та огляд матчу

1. Блин, Барса, че такое? Араухо, ты че, спать пришел на поле? ПСЖ просто нас разнесли. Нада собираться, а то так далеко не уедем.

2. Це просто позор, Барса! Араухо впустив всю гру, тренерський штаб мабуть сліпий. Не зрозумію, чого тримають такого на полі. Час оновлюватись!

3. Що за гра, Барса? Араухо, ти що, спав на полі? 1:4 це просто сором! Не впізнаю свою команду…

4. Вот так всегда, когда надо – Араухо облажался. Барса, вы че делаете? ПСЖ просто вас разнесли. Смотреть больно.

5. Барса, та шо це було? Араухо, ти зовсім? Жахливий матч, ну просто капець. Мессі, вибач, але один ти тут не воюєш…

6. Та ну, Барса, що з вами сталось? 1:4 це ж просто позор… Араухо, ти прям капець як всіх підвів. Чому не можна було тримати оборону? ПСЖ просто рознесли вас, як дитсадовців на полі.

7. Ну и где та мощь Барсы? Опять в одни ворота играют. Араухо, братан, ты че, серьезно? 1:4 это позорище, не матч. Куда катится мир футбола, а?