Україна виграла 70 медаль на Паралімпіаді-2020: “бронзу” виграли у парі в настільному тенісі – Суспільне
1 хвилина читання

Один із українців дуетів вже здобув медаль Ігор у Токіо.

Збірна України здобула 70 медаль на Паралімпійських Іграх у Токіо. Володарями бронзової нагороди стали Іван Май та Лев Кац – гравці у настільний теніс (клас S9).

У восьмий змагальний день Паралімпіади-2020 Україна змагалася у двох півфіналах. У класі S8 Віктор Дідух та Максим Ніколенко здобули перемогу над представниками Франції, вийшовши у фінал Паралімпіади.

Другий півфінал у настільному тенісі за участю українців закінчився поразкою. Але гарантованою медаллю для України.

Як виступили українці?

У півфіналі Іван Май та Лев Кац протистояли гравцям із Китаю – Ї Кін Жао та Хао Ліану – представникам класів S9 та S10 відповідно.

На рівні одиночних виступів Май зустрічався проти одного з китайців – у зустрічі з Хао ЛІаном український гравець здолав його у п’яти партіях.

Півфінал настільного тенісу у парі закінчився для України поразкою у трьох сетах. Китайці не віддали українцям жодної партії.

• Україна – Китай 0:3 (4:11, 8:11, 5:11)

Попри поразку, вихід у півфінал вже гарантував Україні медаль Паралімпійських Ігор. Відповідно, змагання на Іграх у Токіо український дует закінчив із “бронзою”.

Це 70 медаль України на Паралімпійських Іграх у Токіо. І п’ята саме у настільному тенісі.

Усі медалі України у настільному тенісі на Паралімпіаді-2020

• “золото”: Марина Литовченко (одиночний турнір, клас – S6)
  • “срібло”: Віктор Дідух (одиночний турнір, клас – S8)
  • “бронза”: Іван Май (одиночний турнір, клас – S9), Максим Ніколенко (одиночний турнір, клас – S8), Іван Май та Лев Кац (парний турнір, клас – S9)

У восьмий змагальний день Україна вже виграла третю медаль. Перед цим Василь Ковальчук здобув “срібло”, а Ірина Щетник – “бронзу” у кульовій стрільбі.

Що далі

• Фінал за участю Віктора Дідуха та Максима Ніколенка відбудеться у четвер, 2 вересня.

Source: news.google.com