Україна U21 перемогла Фарери у відборі на Євро-2023: турнірна таблиця – Суспільне

Мінімальної перемоги вистачило для того, щоб тимчасово випередити у турнірній таблиці французів.

Молодіжна збірна України здобула мінімальну перемогу над Фарерськими островами у відборі на Євро-2023.

Україна U21 проводила другий матч у жовтневому циклі відбору на молодіжне Євро-2023. Перед грою із Фарерами українці з розгромним рахунком поступилися Франції – 0:5.

Другий поєдинок молодіжна збірна України мала провести проти Фарерів. Це була перша зустріч між командами у відборі на Євро-2023.

Попри мінімальний результат, Україна U21 мала чимало моментів для того, щоб забити Фарерам. На 24-й хвилині українці відкрили рахунок: після подачі з кутового у виконанні Михайла Мудрика м’яч у свої ворота зрізав захисник Андріас Едмундссон.

На 41-й хвилині українці могли подвоїти рахунок завдяки пенальті. Однак розіграш м’яча між Георгієм Судаковим та Артемом Бондаренком закінчився тим, що капітан молодіжної збірної України не переграв голкіпера Фарерів.

Дивіться також: Розіграш, а не удар. Україна U21 хотіла оригінально реалізувати пенальті, але не вийшло: відео

Після перерви кількість моментів біля воріт Фарерів U21 не зменшилася. Реальний шанс подвоїти рахунок мав форвард Богдан В’юнник, але й він не реалізував свій момент.

У підсумку 1:0 – Україна U21 тимчасово очолила турнірну таблицю групи Н перед очною зустріччю Франції та Сербії.

Що далі

• До фінальної частини Євро-2023 вийдуть усі переможці груп, а також найкраща збірна, що фінішує другою. Усі інші команди, що займуть друге місце, гратимуть у плей-оф.

Source: news.google.com