Стало відомо про складність травми Бесєдіна
1 хвилина читання

Бесєдін вибув на півроку

Український футболіст пошкодив відразу декількох м’язів ноги, на відновлення піде близько шести місяців.

Нападник збірної України Артем Бесєдін пропустить близько півроку через травму, отриману в час матчу проти Швеції напередодні. Про це в середу, 30 червня, повідомляє прес-служба Динамо Київ.

За підсумками МРТ у форварда виявлені часткове пошкодження задньої хрестоподібної зв’язки, часткове пошкодження внутрішньої і зовнішньої бічної зв’язок, а також перелом виростків стегнової кістки без зміщення.

За оцінками лікарів Динамо, термін відновлення футболіста складе близько шести місяців.

Нагадаємо, на 98-й хвилині матчу 1/8 фіналу Євро-2020 Швеція-Україна захисник шведів Маркус Даніельссон в підкаті вдарив Бесєдіна прямою ногою в коліно, після чого отримав червону картку. Форвард України покинув поле за допомогою лікарів.

Матч завершився перемогою збірної України з рахунком 2-1. На останніх хвилинах додаткового часу переможний гол забив Артем Довбик.

В 1/4 Україні належить зіграти в Римі зі збірною Англії. Матч відбудеться 3 липня о 22:00.

Source: korrespondent.net