Стали відомі деталі конфлікту Сидорчука з Пятовим в матчі за Суперкубок – UA-Футбол

Ведучий “ТаТоТаке” Михайло Співаковський розповів про конфлікт воротаря “Шахтаря” Андрія Пятова з півзахисником “Динамо” Сергієм Сидорчуком в перерві матчу за Суперкубок України (3:0).

“Ситуація була така. Пятов і Сидорчук синхронно спускалися в тунель на перерву. Сидорчук попросив Пятова вгамувати тренерів “Шахтаря”, тому що вони поводилися так, що не сподобалося гравцям “Динамо”. Пятов йому каже:”Краще скажи своїм товаришам по команді, щоб не бігли з перших секунд з агресією на арбітра, і нічого не просили”.

Зрозуміло, що претензія пішла одна на іншу, проявили емоції та розбіглися по роздягальнях. Інша справа, що знайшлося кому продовжувати цю справу. Там були адміністратори, тренери, Огнен Вукоєвич. Кипиш тривав.

Я запитав у Пятова, чи поспілкувалися вони потім з Сидорчуком. Він сказав, що спеціально, вийшовши на другий тайм, почекав, поки з роздягальні вийде Сидорчук. Пятов підійшов до нього, вони відбили кулачки, і на цьому інцидент був вичерпаний.

Пятов поставив мені питання, яке мене збентежило: “Чи асоціююсь я чи Сидорчук з людьми, які будуть битися і штовхатися в тунелі?” Вони – друзі, дружать сім’ями. Зрозуміло, що це була емоційна розмова навіть без натяку на якийсь мордобій “, – сказав Михайло Співаковський.

Source: news.google.com