Шевченко: ніхто не хотів програвати, бо дотягнули до такої драми

Фахівець поділився емоціями від перемоги своєї команди над Швецією.

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував перемогу над національною командою Швеції (2: 1) в рамках 1/8 фіналу Євро-2020.

“Просили півзахисників працювати багато. Переглянули позицію Ярмоленка. Команда виконала мою зупинку, ми не поспішали, переводили з флангу на фланг, так був забитий перший гол.

Два суперники грали добре, в цікавий футбол, ніхто не хотів програвати, і тому дотягнули до такої драми.

Малиновський і Зінченко? У нас немає проблем з нестандартними рішеннями. Ми знали з перших хвилин, як команда гратиме, ким ми зможемо її підсилити.

Я вдячний всім фанатам, які прийшли сьогодні. Приїхали мої діти, і я хотів домогтися результату. Я дякую команді за ті сили, які вони витратили. Дякую нашого президента. Думаю, команда заслужила своєю грою любов всієї України.

Майбутній матч у Римі? Ми знаємо з ким нам належить грати. У нас є час порадіти, але завтра ми вилітаємо в Італію і будемо там готуватися”, – сказав Шевченко в коментарі телеканалу Футбол 1.

Нагадаємо, збірна України вперше в історії вийшла до чвертьфіналу Євро. У наступному матчі підопічні Шевченка зіграють проти національної команди Англії.

На ISPORT доступно відео голів та огляд матчу Швеція-Україна.

Source: korrespondent.net