Пас грудьми від футболіста Шахтаря претендує на звання найкращого у Лізі чемпіонів: відео – 24 Канал

Матвієнко виконав верхове закидання, яке Патрік дотиком грудей переправив на Фернандо.

Дивіться також Найкращий у ЛЧ: гол Роналду після пасу п’яткою чи майстерність Левандовського – відео

На жаль, це був єдиний гол Шахтаря у матчі проти Реала (1:2). Конкурентами легіонера “гірників” є Бруну Фернандеш (Манчестер Юнайтед), Каллум Хадсон-Одой (Челсі) і Трент Александер-Арнольд (Ліверпуль).

Відео номінантів на найкращий асист тижня

Реал – Шахтар: коротко про матч

• На 14 хвилині гри Марлон втратив м’яч у власній штрафній, що призвело до легкого взяття воріт у виконанні Каріма Бензема.
  • До перерви український колектив вирівняв становище. Микола Матвієнко закинув м’яч до чужої карної зони, де елегантною передачею грудьми Алан Патрік вивів на вільний простір Фернандо, який розстріляв голкіпера Куртуа – 1:1.
  • На 61 хвилині командну комбінацію “галактікос” замкнув Бензема з передачі Вінісіуса Жуніора. На це відповіді у підопічних Де Дзербі не знайшлося – 2:1.
  • Зауважимо, що Бензема забив 1000-й гол Реала у Кубку чемпіонів/Лізі чемпіонів.

Source: news.google.com