Манчестер Сіті у виснажливому матчі здолав Лестер – герой поєдинку присоромив керівництво “містян” — Футбол 24 – Футбол 24

Чинний чемпіон Англії в останніх двох поєдинках першості “наколотив” 10 м’ячів, тому був явним фаворитом зустрічі, попри статус гостя. Лестер, який вже цього сезону давав бій команді Гвардіоли (Суперкубок Англії 1:0), не мав наміру виходити на поле з приреченими думками.

Манчестер Юнайтед розгромив Ньюкасл – Роналду оформив дубль у дебютному матчі за “дияволів”

Вже зі стартових хвилин команди дали зрозуміти, що саме тут відбувається центральний матч туру, поки увага більшості вболівальників була спрямована на Олд Траффорд через дебют Крітштіану Роналду. Сіті притиснув господарів до воріт, навмання розстрілюючи Шмейхеля, але безуспішно. У відповідь “лиси” вибігли у контратаку, де Барнс міг розбити план Гвардіоли на швидкий гол, але натомість півзахисник розбив Едерсону обличчя, замикаючи простріл. На щастя, кров вдалось зупинити, і голкіпер “містян” продовжив матч. Ближче до середини тайму гра заспокоїлась, але гості помітно домінували на полі.

Другий тайм несподівано розпочався з гола Лестера. Господарі вивели Варді на побачення з воротарем, форвард майстерно впорався із завданням, але арбітр зіпсував настрій Джеймі, зафіксувавши офсайд. Підопічні Гвардіоли знову забрали гру під свій контроль. Напруга не спадала біля воріт Шмейхеля, проте влучність підводила гостей. На 62-й хвилині гравці Сіті все ж досягли свого, Бернарду Сілва, вдало зіграв на добиванні та відкрив рахунок. Важко було знайти на полі футболіста, який більше заслуговував на гол, адже саме португальський півзахисник, за відсутності де Брюйне, був головним “мотором” атак Манчсетер Сіті та виглядав найяскравіше. Після забитого м’яча гості вже зменшили інтенсивність попереду, щоб не допустити провалів у захисті. У підсумку, все завершилось за планом Гвардіоли – Сіті втримав мінімальну перемогу.

Очевидно, Бернарду Сілва став найкращим гравцем зустрічі. Майже жодна атака у виконанні “містян” не обходилась без участі португальця, а найчастіше саме він і створював гостроту біля воріт суперника. Найпарадоксальніше, що Сіті влітку не надто переймався збереженням Бернарду у команді. Гравця торгували різноманітним топ-клубам, а також намагались включити в угоду по Харрі Кейну. На щастя для команди Гвардіоли, трансфер Сілви так і не відбувся.

Габріел Жезус провалив гру. Бразилець повинен був виконувати функції єдиного центрфорварда, але один гол з 25-ти ударів красномовно говорить, що Габріел поки не готовий до цієї місії. Також Джек Гріліш перебуває у пошуках аргументів, чому Сіті заплатив за нього близько 120 млн євро, адже судячи з його дій на полі, це питання залишається відкритим.

Олександр Зінченко спостерігав за напруженим матчем з лави запасних. Гвардіола, який зробив лише дві заміни, не випустивши українця. Іспанського фахівця можна зрозуміти, бо на лівому фланзі оборони зі своїми обов’язками непогано впорався Жоау Канселу. Сподіватимемось, що Пеп просто дав відпочити Олександру після матчів за збірну Україну, і Зіна зіграє 15 вересня у виїзному поєдинку Ліги чемпіонів проти РБ Лейпциг.

Великі повернення Роналду та Реала, Нагельсманн проти своїх, Зінченко і Ко жадають реваншу – найцікавіші матчі вікенду

Source: news.google.com