Кіченок вийшла в друге коло парного розряду Вімблдону
1 хвилина читання

Трисетовий поєдинок тривав трохи більше двох годин.

Українка Надія Кіченок і Румунська тенісистка Іоана-Ралука Олару здобули перемогу в першому колі парного розряду Вімблдону.

Україно-Румунський дует у стартовому раунді турніру Великого шолома обіграли представницю Канади Лейлу Фернандес і росіянку Анастасію Потапову.

Матч тривав три сети і тривав 2 години і 16 хвилин. У вирішальному сеті Кіченок і Олару вели з рахунком 5:3, але не реалізували 4 матчболи. Вже коли вони програвали з рахунком 5: 6, тенісистки змогли виграти три гейми поспіль і завершити матч на свою користь.

Вімблдон, Парний розряд
Перше коло

Лейла Фернандес / Анастасія Потапова (Канада / Росія) – Надія Кіченок / Іоана-Ралука Олару (Україна / Румунія) – 6:2, 3:6, 6:8

Відзначимо, що Кіченок і Олару подали 2 ейси, зробили 9 подвійних помилок і реалізували 3 з 6-ти брейк-поінтів. Їх суперниці 5 разів подали навиліт, 6 разів помилилися при введенні м’яча в гру і реалізували 3 з 6-ти брейк-поінтів.

У другому раунді Кіченок і Олару зустрінуться з Сабріною Сантамарією з США і Тамарою Зіданшек зі Словенії.

Раніше повідомлялося, що українки Еліна Світоліна і Марта Костюк покинули Одиночний розряд жіночої сітки Вімблдону.

Source: korrespondent.net