Інтер завдав Шерифу першої поразки: Вернидуб зберіг обличчя, а його команда знову з бомбезним голом — Футбол 24 – Футбол 24

Інтер розпочав гру обережно, не кваплячись в атаку. Шериф скористався пасивністю господарів, і відрізок з 4 по 7 хвилину провів поблизу воріт Хандановіча. Кутовий, два заблоковані удари, а також змарнований шанс Кастаньєди. Капітан молдованів опинився на вбивчій позиції, але забарився з ударом – його встигли накрити.

На 15-ій хвилині Інтер вперше підловив гостей швидкою контратакою, яку розігнав Джеко. Боснієць вивів Дюмфріса фактично на рандеву, але той на долю секунди відпустив від себе м’яч. Через 2 хвилини вже Едін опинився перед голкіпером Шерифа, але також не зумів його переграти. Міланці повністю прокинулися і влаштували міні-штурм. Запам’яталися удари Дімарко, Барелли, Дюмфріса – щоразу м’яч оминав площину воріт.

Тим часом рахунок міг відкрити Шериф. На 29-ій хвилині команда Вернидуба спіймала господарів на помилці, але постріл Коловоса знову заблокували. Зрештою, забив Інтер. Спочатку Челяднік дістав м’яч із дев’ятки після штрафного удару у виконанні Дімарко, перевівши його на кутовий. Подача корнера – і Джеко, перебуваючи у центрі карної зони, в дотик зняв павутинку з тієї самої дев’ятки – 1:0.

До перерви забити могли обидві команди. Челяднік впорався із обвідним ударом Перішіча, а Хандановіч парирував єдине влучання у площину своїх воріт від Крістіано.

Вперше у груповому турнірі ЛЧ Шерифу доводилося відіграватись, тож було дуже цікаво, як відреагує команда Вернидуба. Відреагувала чудово. Одразу після виходу із роздягальні Бруно потужно приклався по центру воріт – Хандановіч не підвів. Але легіонер гостей не думав зупинятися, він активно йшов вперед і брав гру на себе. На 53-ій хвилині Бруно спровокував Дімарко на фол – жовта картка для італійця і небезпечний штрафний. А Себастьєн Тілль спромігся на черговий шедевр, закрутивши м’яч під самісіньку стійку – 1:1.

Інтер прийняв виклик. На 56-ій хвилині Шериф врятувала стійка після спроби Перішіча. Але за мить гості втратили м’яч поблизу своїх володінь, Джеко знайшов пасом Відаля, а той пробив у ближній кут – 2:1. Поки Шериф оговтувався від нокдауну, господарі зробили серйозну заявочку на нокаут. Чергова подача кутового, Дюмфріс зручно скидає м’яч головою у центр, а там Де Врей зльоту змушує Челядніка капітулювати втретє – 3:1.

Гру було зроблено. Шерифу забракло сил, щоб кинутися в атаку, а Інтер не горів великим бажанням доводити рахунок до розгромного. Щоправда, на 83-ій хвилині Перішіч і Лаутаро спільно спорудили удар у поперечку воріт гостей.

Після 3-х турів у групі D двовладдя – Шериф і Реал набрали по 6 очок. Інтер із 4-ма пунктами йде третім. Безнадійно останній із єдиним балом Шахтар.

Історичний день для Молдови

Шериф прибув на Апенніни без двох героїв вражаючої перемоги у Мадриді. Травмувався Джасурбек Яхшибоєв, а в голкіпера Гіоргоса Атанасіадіса, найкращого гравця 2-го туру ЛЧ, констатували “незначні проблеми зі здоров’ям”. І якщо відсутність першого можна було без проблем компенсувати, то ось воротарське питання викликало серйозні побоювання. Місце у рамці Вернидуб, зрештою, довірив 29-річному Думітру Челядніку, і той одразу увійшов в історію, як перший молдовський футболіст, що зіграв у груповому етапі ЛЧ (другим став Максім Кожокару, який на 84-ій хвилині замінив грека Коловоса).

Так ось, Челяднік ніколи не грав за кордоном. У його досьє – лише кілька клубів із Молдови. Він провів усього два матчі в чинному сезоні. Здавалося, кіпер “попливе” після першого ж удару по своїх воротах. Але ж ні і ще раз – ні! Челяднік відіграв спокійно, в його активі – 5 хороших сейвів, а за три пропущених голи висунути претензії важко. Магія тренера Вернидуба без диплому психолога продовжує працювати. У нього розкриваються навіть безнадійні, на перший погляд, резервісти.

Індзагі напустив туману

Про те, що відтепер ставлення суперників до Шерифа і налаштування на гру проти нього будуть іншими, говорив і сам Юрій Вернидуб, і його син Віталій. “Зараз, звичайно, важче буде, адже про недооцінку від суперників мова не йтиме. Всі бачать, скільки у Шерифа очок і як вони грають. Тож налаштовуватись будуть відповідно”, – сказав Вернидуб-молодший в інтерв’ю для Футбол 24.

Сімоне Індзагі спробував продати гостям ілюзію того, що вони можуть дозволити собі грати першим номером. Це було помітно у першій половині першого тайму, коли Інтер не особливо наполягав на власних атаках, а натомість сідав в оборону, виманюючи значні сили молдовської команди. План міг спрацювати на 15-ій і 17-ій хвилинах, коли тільки спритність Челядніка врятувала від голів імені Джеко та Дюмфріса.

І хоча два з трьох своїх м’ячів Інтер забив після стандартів, дуже показовим став гол Відаля, який і виявився ключовим та переломним. За 5 хвилин до цього Шериф відсвяткував неймовірний голасо Тілля. Команда на куражі не встигла повернутися у броньований автобус, виникли розриви між лініями та вільні зони, чим миттєво скористався Джеко, який видав зручну передачу під удар Відалю.

Для Шерифа нічого не змінилося

Перша поразка у груповому етапі ЛЧ не повинна похитнути віру команди Вернидуба у свої сили. За статистикою ударів по воротах (27:8, у площину – 9:3) складається враження, що Інтер буквально громив свого опонента. Але це не так. Шериф тримався гідно, а окремими відрізками матчу цей колектив навіть сподобався.

тілль

Вкотре переконливо зіграв правий атакувальний хавбек Себастьєн Тілль – величезний обсяг роботи і вже другий ефектний гол у ЛЧ. Портал SofaScore визнав його найкращим з-поміж підопічних українського тренера. Гей, Динамо і Шахтар, може варто почухатися? Наразі цей хлопчина коштує смішні гроші – 1 млн євро. Також привернули увагу нападники – Траоре і Бруно. Обидва – швидкі і технічні. Їхні нестандартні дії неодноразово створювали труднощі іменитим захисникам “нерадзуррі”.

Через два тижні ці команди зустрінуться вже у Тирасполі. І якщо Шерифу вдасться зачепитися за очки (а це – реально), путівка в 1/16 фіналу ЛЄ стане для Вернидуба завданням-мінімум.

Сторінка автора у Facebook

Ман Сіті розбомбив Брюгге на виїзді в матчі ЛЧ – геніальний гол конкурента Зінченка, Соболь тримався до останнього

Source: news.google.com