“Гірник-Спорт” 3-й сезон поспіль вибиває запорізький “Металург” з боротьби за Кубок України – Суспільне Новини

31 серпня в рамках третього попереднього раунду розіграшу кубку України 2021/2022 запорізький «Металург» зустрівся із «Гірником-Спорт» із Горішніх плавнів. Матч за вихід до 1/16 фіналу завершився на користь команди з Полтавщини.

Про це стало відомо з онлайн-трансляції ФК “Металург” на офіційній ютуб-сторінці.

У другому попередньому етапі запорізька команда з мінімальною перевагою перемогла ФК “Суми” в гостях 1:0 та вийшла в 1/32 фіналу Кубку України. “Гірник-Спорт” переграв на виїзді “Перемогу” з Дніпра 2:1.

Варто зазначити, що команда з Полтавщини вже два сезони поспіль вибивала запоріжців з боротьби за Кубок України. Так, минулого сезону “Гірник-Спорт” переміг “Металург” з рахунком 4:1.

З самого початку сьогоднішнього матчу футболісти “Гірника-Спорт” домінували на полі. Втім, на 18 хвилині форвард запоріжців Богдан Могильний скористався непорозумінням, коли голкіпер Андрій Кліщук залишив порожніми власні ворота. Могильний пробив з-за меж штрафної в порожні ворота — 1:0.

За десять хвилин півзахисник “Металурга” Ігор Загоруйко зіграв на Могильного і той оформив дубль — 2:0.

Втім “Гірник-Спорт” досить швидко вирівняв становище. На 31 хвилині м’яч влучив у руку гравця “Металурга” Максима Страдса й арбітр призначив пенальті. Ярослав Ямполь холоднокровно пробив ворота Назара Байди — 2:1.

А вже за дві хвилини Вадим Яворський вийшов віч-на-віч з голкіпером запоріжців і той не зміг врятувати ворота — 2:2. Перший тайм завершився бойовою нічиєю.

На початку другого тайму “Гірник-Спорт” повів у рахунку — на 50 хвилині дубль оформив Яворський — 2:3. До кінця матчу запоріжцям так і не вдалося відігратись, тож “Гірник-Спорт” втретє вибив “Металург” з боротьби за Кубок України.

Кубок України. 1/32 фіналу. Результат

“Металург” (Запоріжжя) – “Гірник-Спорт” (Горішні плавні) 2:3

Голи: Могильний, 18, 29 — Ямполь, 32 (п) ; Яворський, 34, 51.

Що далі

• 5 вересня “Металург” вдома приймає “Таврію” в рамках сьомого туру Чемпіонату України.

Source: news.google.com